bugün

çok zor bir eylem. insan anatomisinin tüm detaylarının ortada olacağı bir surette kız kankayla aynı yatağı paylaşıp kat'i surette sevişmemektir. zaten kızla erkek arkadaş olabilirler. bu yatış şekli de bu arkadaşlığın bir nişanesi gibi orada duracak, durmalıdır da. bence her erkek kız kankasıyla çırılçıplak yatağa girip sevişmemeyi denemeli. böylece dostluk kazanmış olur.
Sizin ne kadar sabırlı ve inançlı olduğunuzu gösterir.
Sizin ne kadar hayalperest ve 31ci oldugunuzu gösterir.
dokunanın yandığı zevkli bir oyundur.

(bkz: sağlam irade)
iimkansiz diye bir şey yoktur tezini curutendir.
kızdan; gösterdin sok bari sözünü duyabilirsiniz.

kalkanın imanı olmazmış ben şahsen siker atardım.
daha kötusu de çıplak 2 kizla yatip onlarin sevisip seni aralarina almamasi olabilir. açmayin lan boyle basliklar adamlarin basindan geciyor hep bunlar.
yav he he hadi inandım valla bak inandım.
yanlışlıkla değdiririm lan ben nasıl bişey o.
Bunu ancak bir eşcinsel yapabilir ne kadar zorlanırsan Zorlan seks isteği insanı milim milim kemirir, olmadı gece saatte bir mastürbasyon yapamaya gidersin tuvalete.
(bkz: kız erkek arkadaş olabilir diyen yedeklemeli gavat)
ahlaksızlık efenim . arkadaşsınız sonucta .
kızla çırılçıplak yatmanın arkadaşlıkla ne ilgisi var? erkek arkadaşlarımızla böyle mi yapmaktayız? sorunsalına neden olan önermedir.
Çırılçıplak yatana kadar bu durum nasıl bu hale geldi diye sorulmuyor. Sevişme faslina geçince mi sıkıntı oluyor? Ya hehe.
(bkz: just friend)
friendzone bölgesine alınmış olmanın acısını çıkarma fırsatı doğsa da bunu yapmamaktır.
görsel
sevişmeyip direkt olaya girmişlerdir.*
her zaman yaptığım gayet normal masumca eylem. Evet masumca sebebi de insanın bu dünyaya çıplak gelmesidir. En masum haliyle kankayla yatma eylemidir.çıplaklığı sadece cinsellik olarak algılamayalım lütfen falan diyeceğimi mi sandınız, çok yanılmışsınız. dayanamaz insan her türlü sevişir sen sevişmesen o sevişir.
ikinizden de bi bok olmayacağını gösterir. hayır kastettiğim şey tabi ki de kankanızla yatağa girmeniz değil, o halde öyle sap gibi durmanız.

ama türkiye' de bunun mümkün olduğuna inanmıyorum.

bide sevişmek arkadaşlığa engel mi?

bu kafamı kurcaladı bi an.
mantık kuralları dışında olan bir eylemdir. hadi len dedirtir.
o anda sen kendine hakim olsanda penisin olamaz ve ne var la orda diye bakmak için havaya kalkar. tabi bunu gören kız dururmu ay ben seni yerim dercesine o küçük(artık büyük) sevimli şeyi sevip okşar. çok masumane durumdur.
Hayaller-hayatlar ikileminden öteye geçemeyen bir durumdur.
Uyanın evladım, vardık.
Pislik , saçma ve ahlaki açıdan rezil bir durumdur. Günümüz gençlerinde bu ve bunun gibi pis şeyler sıklıkla görülür.
alkol derecesinin en yüksek olduğu andır.sızmaktır.