bugün

Nihat dogan degildir.
gerekirse onunde diz coker ve baglar. gerekirse cantasini da tasir. bu ne sizin hasletiniz gibi godosluktur ne de ipleri kaptirmaktir. sevgiden gelir bu, kopeksiniz anlamazsiniz.
Kadın ihtimam gösterilmesi gereken bir varliktir.bunu daha once yaptim yine yaparim.

Tabi ki karsi cins bu komplimanlari bir silah olarak kullanmamali hiç bir zaman.
(bkz: femdom)
Onu mutlu eden hem kendi gülen hem güldüren erkektir. Kadın ilgi görmeyi sever erkek göstermeyi. Adı üstünde sevgili bile olmayabilir kız arkdaştır. Çok eğlencelidir hem 37 numara böyle çok tatlı küçücük ayakları vardır bide o yaşında bağlamasınıda bilmez pii. Godoş modoş diyenlere gelince bu sene 92 şahinler pahalanmış be. Şimdi bunu yapan küpe de takar dövmede yaptırır orasına burasına demi. heh işte o tespiğinizle yumurta topuk sivri burununuzla düzenli ilişkinizde mutluluklar dileriz.
sevgilisi olmayan erkeklerin anlam veremedği harekettir
onu sadece bir kız arkadaş olarak değil, ileride hayatımı paylaşacağım kişi olarak gördüğüm için yapmış olduğum davranıştır.
kızın kolları yok ise gayet normal karşılanabilecek eylemdir .
Eski sevgilimdir. Bağıcığım çözüldüğünde yolda eğilmemem için kendi eğilip bağlardı sağolsun. Bak yine aklıma geldi görüyomusun.
Kızın eğilerek frikik vermesini istemeyen düşünceli erkektir.
Delikanlı adamdır. sevgilisinin totosuna bakılmasını engellemek için kendini feda etmiştir. ayakta alkışlanılmalıdır.
Issirarak sevilip opucuklere bogulasi erkektir.
yaptığıyla erkekliğinden bir şey kaybetmez. daha çok kazandırır.
Bi kız arkadaşıma yaptım bunu. Yalnız her yapışımda kendimle gurur duydum. Bok gibi hayatımda doğru ve güzel olan tek tavrımdı burcu'nun bağcıklarını bağlayıp, onun yerine evrak yazmak.

Ben hayatımda onun gibi güzel bakan birini daha görmedim. Sonra bişey oldu, burcu gitti.

Fakat, disleksi insanlar gözüme sevimli görünmeye devam etti.
Ayıp eden erkektir. Kadınları sevin. Bunda birşey yok. Lakin onlara tapmayın.
ilgiyi suistimal etmeyecek hatuna yapılacak harekettir. Aksinin; bırakın ilgiyi, sudan yemekten ıraktırılılması gerekir.
kılıbık erkektir bana gore bir erkek bir kiz için bir kere egilmeli ondada evlenme teklifi etmek icin .
Oje de suruyordur.
Hiç öyle sevgilim olmadı, olmasında zaten o ne öyle birinci sınıfa giden çocuk gibi.
ben sadece evlilik teklifinde diz çökülür diye biliyorum.
(bkz: ah canım benden bahsediyor)
nezdimde adam gibi adamdır. kadınına tapıyor,ona saygı gösteriyordur.
keziban sevgilisine yaranmak için ne yapacağını şaşırmış manyağımsı insandır.

acemi aşıktır.

olgunlaşmamış portakaldır.
vertigo ya da başka bir rahatsızlıktan dolayı eğilip ayakkabısını bağlayamayan sevgilisine yardım eden erkektir.
yeri gelir meyve tabağı da hazırlayıp getirir. sevdiği kadına bir şeyler yaparken gocunmaz, kaldı ki aynı şekilde hatta fazlasıyla karşılığını görür.
delikanlı erkektir kız arkadaşının domalmasina göz yummaz.
sen onun kölesi oda senin hizmetcin olursa tadından yenmez o .