bugün

garsona fazla atar gider yapmayın sonuçta yediğiniz, içtiğiniz gıdaları size garson getiriyor ve mutfaktan çıkıp sizin yanınıza gelmesi normalden biraz fazla sürebilir. artık içtiğiniz türk kahvesi fazla mı köpüklü olur yoksa yediğiniz yemeğin tadında farklı bir şey mi vardır bunu sadece garson bilir. hele kinci bir garsona denk gelirseniz çayınız size gelmeden önce tuvalete uğrayabilir.
Tamam müşteri her yerde haklı ama bunlar gibi garsona atar gider yapanları garsonun sikip kız arkadaşının yanında rezil etmesi gerektiğini düşündüğüm durumdur.
kız arkadaşın hoşuna gidebilecek eylemdir.
inşallah bana denk gelmeyecek olan kıro,kaba yüksek ihtimal köyden indim şehire bir erkekten bozma ayıdır onu o bardağın üzerine oturtur düdüklü tencere misali öttürürüm

Onunla takılan kızın da ayrı amına koyim.
garsonun ben olmam durumunda azarladığı an elemanı yumruklayıp morartmama sebep olacak eylem.
Bir hanzo klasiği.
Kadın ya da erkek hiç farketmez, hizmet veren bir görevliyi azarlayan, ego nastürbasyonu marifetiyle tatmin olmaya çalışan zavallılara tahammül etmek gerçekten zordur.

Ben bir kadın olarak, yanımda, insanları azarlayan, kötü davranan, hadsizlik eden bir varlık karşısında, usulca çantamı koluma takar ve derhal o ortamı terk ederim..
adamı mı? terk ederim tabii ki, işim olmaz!
insanlardan hoşlanırım ben!
ayrılma sebebidir. şükür ki karakterini erken ortaya dökmüş derim.
bu tipte olanlara ayar oluyorum 50 tl, 100 tl hesap ödeyip mekanı satın aldığını sanan, gariban işçi kesimi ezmeye çalışanlara. hadsiz ve görgüsüzlükten başka birşey değil böylesini kovacaksın. kız olup bir kahve içip garsonlara kötü davrananlarda var bunlar ezik tipler aşalık kompleksine sahipler.

mesela arabada yanına kız arkadaşını almış triplere girenlere de uyuz oluyorum kıza hava atacam diye makas atma egsoz bağırtma şekillere giriyorlar. tam sopalıklar.
Yüzüne tükürür o masadan kalkarım sen kimsin ulan işinin başındaki insanı azarlıyorsun !!!
Bizim gelenekte pek çıkmaz böyle bir şahıs. Varsa da isterim bir gün yan masamda otursun. Kız arkadaşı ile üst üste koyup kusursuz hizmet neymiş gösterilir.
Bazen harbi dürzu garsonlar geliyor ukalalık yapıyorlar yanında kız arkadaşı olan müşteriye zıt zıt konuşuyorlar sanki babalarının mekanı da zorla bir şey istiyoruz o tiplere her şey müstahak. Amaaa genç parasının peşinde efendi ne istersin abi tarzındaki kardeşleri manitayı show için azarlayanlarinin da anasını sikeceksin.
(bkz: bir insandan anında soğutan şeyler)
insan olana yakışmaz, nihayetin de, o da ekmeğinin peşinde.
"Kendi götünden Haberi yok" dediğimiz tiplerin yapacağı iştir.
güncel Önemli Başlıklar