bugün

insanı tuhaf duygulara sokan olaydır. tanım bile yapamadım o derece mk.

ocak ayı mı ne tam hatırlamıyorum. ortaköy de sabahlamışız hava da buz gibi ha. tabi insan ister istemez midesini falan bozabiliyiii gayet doğal bir durum yani. neyse hacım beni bir sıkıştırma aldı, iki taraftan tam saha pres, midemde gurultular falan böyle. tutarım dedim ya. pazar günü sabahın 08:00'i falan. otobüs gelmiyo mk beşiktaş'a gideyim, ortaköy'de heryer kapalı. nasıl baskı nasıl baskı anlatamam derken velhasılkelam otobüs geldi bindik. kendi kendime de tutarım diyorum ama midemde sanki 7-7 halı saha maçı yapıyorlar. iner inmez karşımda mc donalds'ı gördüm. girsem mi girmesem mi derken dedim şimdi kızarlar falan burası umumi hela mı diyerekten girmekten vazgeçtim. dedim gidelim simit sarayına da orada girerim. götüm de kıymetlidir öyle heryerde giremem ben tuvalete. neyse simit sarayını ararken artık patlayacak olan dışkılarımı tutamayacağımı anladım ki ilk gördüğüm simit eviydi sanırım sikerim dedim simit sarayını gir buraya. girmemle tuvaleti sormam bir oldu tabi. neyse çıktım üst kata bi bayanlar tuvaleti var bi erkekler tuvaleti. erkeklere baktım adı aklıma gelmiyor ayakta işemek için yapılan şey var, iki tarafta baskı yaptığından mütevellit dedim bayanlara girsem sorun olur mu olmaz mı olursa olsun mına koyim diyerekten daldım. benim montta böle uzun deniz gezmişin giydiklerine benzüür. tam onu çıkartmaya çalışırken bacaklarımdan inen sıcacık hisle tanıştım. allahtan arka taraf patlamadı da. nasıl bir işse geldikçe geliyor durduramıyorum. bütün keseyi boşalttım oracıkta. tabi bir utanç hissiyle indim yanına. pantolon siyah mont uzun çok belli olmuyor ama ördek gibi yürüyorum yanıyo mına koyim. kız diyo ne oldu ben diyorum yok bişi. sonra var bişi söle dedi, dedim gülmeyeceksen söylerim tamam falan dedi. ben olayı izah ettim. sevimli geldim herhalde gözüne dalga falan geçmedi ama çok kötü hissetmiştim. bu da böyle bi anımdı işte..
eylem sonucunda artık bekar olduğunu garantilemiş erkek.
direk şehri değiştirip kız arkadaşıyla bütün bağlarını kesmesi olağan erkek.