bugün

genelde bu elemanlar yakışıklı, jöleli möleli tipler olurlar. giyimlerindeki uyum ve zerafet dikkat çeker. akabinde içinizden bu nasıl arkadaş lan diye geçirebilirsiniz.
sizin tayfadandır. sizin tekerlek izi bıraktığınız yollarda pati çekerler.
bazen tokalaşmasına bile gıcık olunur. yanında erkek arkadaşı varken bile el şakası yapan tipler var ki tam gebertmelik.
kıskançlık duygusunun baş mimarlarıdır. eğer kız arkadaş diğer kız arkadaşlarına olduğu kadar yakınsa bu denyolarla, o zaman tehlike çanları sizin için çalıyor demektir. ya katlanın, ya ipleri elinize alın, ya da çekip gidin.
bir de erkek arkadaşın kız arkadaşları vardır. kaynar kazana atıp kaynatmalıktır. sevgilinin yanındaki,etrafındaki karşı cins arkadaşlar tehlikeli olabilir. malum kanka ayağı..

ayrıca (bkz: kavak yelleri)*
bazı istisna arkadaşlıklar dışında tezimin doğruluğunu ömrümün sonuna kadar savunabilirim.
bir erkek beklentisi olmadığı ve hoşlanmadığı bir kızla asla yakın arkadaş olmaz. aynı şekilde bir kız içinde geçerli bir durumdur.
dolayısıyla kız arkadaşın erkek arkadaşları mümkün olduğunca az olması iyidir, can sıkmaz, faydası çok zararı azdır.
(bkz: her kızla arkadaş olan godoş erkek modeli)
(bkz: ateş ve barut)

daha birşey yazmaya gerek var mı? ilişkiye başladıysanız asosyalleşin kardeşim. Her yere birlikte gidin. Ne hatun kısmının canı sıkılır, ne erkeğin kıskançlık damarları saniyede on bin metre küp kan pompalar.

edit : imlaymış.
nasıl davranırlarsa davransınlar, nasıl olurlarsa olsunlar * sevgili kişisi için "rakip" kategorisinde görünen kişiler. * *
asla güvenilemeyenlerdir.
cinayet sebebi. tabi nasıl cinayet sebebi olduğunu anlatayım. şimdi efendim kız arkadaşım bana ayıracağı vakitten çalıp, erkek arkadaşına ayırıyorsa, benden ayrı, tek başına erkek arkadaşıyla buluşuyorsa bana gösterdiği tüm sevgiyi, cinsellik dışında o kankasına gösteriyorsa, erkek kankasıyla, çekildiği fotoları, oraya buraya koyuyorsa, kendimi eşek başı olarak görmeme neden olacaktır. yani sevgili olarak farklılığım nerede? bide feci kıskançlık varsa, alın size cinayet sebebi.
-hasan, mustafa, deniz, murat, harun.
+yakın arkadaşların mı?
-evet hayatım.
+hepsi mi kankan?
-evet hayatım.
+ :S
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
balina peşinde gezen leşçi balılar gibi, yarin sevgisinden tırtıklamak isteyen sevimsiz insanlardır. pek de gerekli değillerdir, olmasalar daha makbuldür.
kız arkadaştan onalrla görüşmeyi kesmesi istenir. kız bunu yapmaz. hepsini iyi kalpli sanır. genellikle arkadaşlarından ayrılacağına sevgilisinden ayrılır.
haddiden fazla samimilerse ağız burun dalma isteği uyandırırlar.
en tehlikeli türü tabiiki;

(bkz: meriç)
kızın önceden erkek arkadaşları olduğunu bile bile lades denilmişse söylenecek fazla birşey yoktur.
not:bile bile lades demişsindir.
hepsi geçicidir. kadın eğer sevgilisiyle evlenmeyi düşünüyorsa o erkekleri kendisi uzaklaştıracaktır yanından. erkeğin yapabileceği bir şey yoktur. (bkz: kuş uçtu uçacak ahmet)**
olmasa daha iyi olanlardır.

olmaz abi. kızla erkek arkadaş olmaz. muhakkak bir sınır olmalı. kanka kelimesinin ta amına koyayım ben zaten.
size güveniyorsa iyi arkadaş da olabilirler. no problema.
örümcek beyinliler için arkadaşlık değildir..
kabullenseniz de kabullenmeseniz de varlardır efendim. onun için karşı çıkmaktansa geçinmeyi ve kabullenmeyi öğrenmeli insanoğlu. neticede her erkek başkaları için aynı durumda.
yavşak tiplerse çok sıkıntı olur. ancak iyi tiplerse; kız arkadaşından ayrılsan bile onlarla takılmaya devam edersin. hatta bu kız sana bunları nasıl yaptı? diye onunla iletişimi dahi kestikleri görülmüştür. hala arar sorarlar.
muhtemelen ilk fırsat ta, kızı zikmeye çalışandır. olmadı kulağının arkasına bile sürttürür, bu amacı güder. ha belki hepsi aynı değildir, ama siz bilmezsiniz kızlar bizim ne bok ne kaka ne çiş ne pislik ne boklu ne götlü ne çük lü ne amlı olduğumuzu. o değilde am lı sizsiniz lan hepsini bize atmayın.

not: kukum yok. 1 adet çüküm var, bence hepimize yeter.
yakın arkadaşınız olsa dahi kız arkadaşınızdan kıskanacağınız kişidir. kıskanmak bu, kişinin elinde olan bir şey değil sonuçta.