bugün

servetimi * bitcoine bastığım için bütçeyi kısacağımdan dolayı karar veremediğim hediye. ben de uzun aramalardan sonra servetini bitcoine basıp, hediyeyle çarçur etmek istemeyen erkekler için şöyle bir derleme buldum; http://neyinasilyapmali.c...si-hediyesi-nasil-alinir/
yoktur kardeşim. ne alsan beğenmeyecek zaten...
he buldun he.

nette gezinirken denk geldi.

çakal carlos seni.

yine de reklamına tıkladım kenks, allah bereket versin.
yılbaşını kız arkadaşımla geçirmeyeceğimden dolayı kendime büyük bir rahatlık hediye ediyorum. 2 Ocak' ı sevgilime ayıracağım.
Dildo alin mk.
Bamyalar.
kadınlar için customize edilmiş glock'lardan bir tane almayı çok isterdim. nihayetinde bok gibi bir ülkede yaşıyoruz ve bence kadınlar erkeklerden de çok silahlanmalı ama ne yazık ki abd'de yaşamıyoruz, silah almak zor olmasa da yasal olarak silah bulundurmak hayli zor ve zahmetli.

görsel
harcamaya kıyamıyorsam, coin'lerimin yarısını vereceğim hediyedir.
şık bir ajanda olabilirdi, güzel anıları bazen yapılan saçma tartışmaları bile bir ben bir o yazıverirdik, ilerde bakardık 2018 de neler yapmışız diye, hem ufacık hem çok ince bir hediye olurdu. iyi olurdu evet.
kırmızı çoraptır. *
Yıl başında hediye almam. içimden gelir ise alırım. Nişanlım da bunu bilir ve sorun etmez. Şüphesiz balikesirli gevur adeti sevmez.
bana içi vişne dolgulu sütlü çikolata getirse çok makbule geçer. söyledim kendisine de ama yeter artık, ev çikolata dolu dedi. yılbaşına kadar biter bunlar zaten, gene alır diye düşünüyorum.
Once kiz arkadasi bulalim hediye kolay.
Mango kapatiriz.
Bir top a4 kagit. Ders calissin notlar alsin zilli.
mango türkiye bacağanı kapatacağı için, glock almaya karar verdiğim hediyedir.
geyikli kazak alınabilir.
Her yil ayni dert ayni tasa amk. Yilbasinda ne hediye alcaz sevgililer gununde ne hediye alcaz. Maliz la biz. Harbiden maliz.
Keman olabilir.
Git 7 8 cilt güzel bir eser al. Kızın gözü insanlık görsün.
Kız erkek bilmiyorum da. En tatlı hediye bence lösev dükkandan. Bir açın bakın. Onun dışında düşündüm de tık yok kendime ne alırım diye düşündüm cevaplayamadım o kadar bilmemezlik.
kişinin karakterine göre değişir. ama ince zarif bir saate kızların hayır dediği pek görülmemiştir.
Yılbaşında niye hediye alınır ki. illaki hediye alacaksan sıradan bir günde görüp bu yakışır onu mutlu eder dediğin bir şeyi alırsın sıradan bir günü özel kılarsın.
Guzel bir sofradir. Guzel bir muhabbettir. Guzel bir gecedir. Guzelliktir yani kisacasi.
güncel Önemli Başlıklar