bugün

kıyamet kopmadan önce on büyük kıyamet alameti gerçekleşecektir;

1 ) arabistan da büyük bir ateşin ortaya çıkması

batıda büyük bir ateşin ortaya çıkması

doğuda büyük bir ateşin ortaya çıkması

2) arabistan da büyük bir çöküntünün meydana gelmesi

3) yecüc ve mecüc'ün ortaya çıkması

4) muhammed mehdi nin gelmesi

5) hz isa nın yeryüzüne inmesi

6) dabbetül arz'ın ortaya çıkması

7) deccal in ortaya çıkması

8) duhan ın ortaya çıkması

9) kabe nin yıkılması

10) güneşin batıdan doğması
gerçekleşip, gerçekleşmediği konusunda ilim insanlarının çeşitli yorumlar yaptığı alametlerdir ki bunlar gerçekleşmeden kıyametin kopmayacağı açık bir şekilde kuran-ı kerim'de belirtilmiştir.
kabe nin yıkılması zaten gerçekleşmiştir.

kabe ilk yapıldığında masonik ölçülere uygun kare şeklinde değildi. bir tarafına doğru uzayan u harfi şeklinde bir yapısı vardı. daha sonra u ile bağlantısı kopraıldı ve bugünkü kare haline getirildi. u harfi de biraz törpülendi ve bugün hatim denilen ve kabenin kuzey batısında kalan kısım oluşturuldu.

ayrıca kabe, aslen mekke kabesi diye anılmalıdır. çünkü başka kabelerde vardır. başka kabelerinde olduğunu farkeden müslümanlar çoğunu yıkmışlardır ama mekkedeki ile birlikte 3 adet kalmıştır dünya üzerine.

(bkz: kabe/@jackskellington)
insanların götten yiyip ağızdan sıçmasıdır.

(bkz: southpark)
on değil de dört adet olduğuna inandığım alametler silsilesi. ayrıca bunların tamamı birer simgedir, hiçbirinin gerçekten olma olasılığı yoktur, hepsi değişik birer olayı simgeler..
-ibrahim tatlıses'in rock'n roll'a merak sarması.

-erkeklerden çok kızların abazanlaşması.

-barcelona'nın küme düşmesi.

-mazotun 1 tl olması.
arka sokaklar dizisinin gerçekten final yapması.
Ben on bir alameti de gördüm kopsun artık.
"ilim insanları" bu konularla vakit kaybetmez.
Bina yapma yarışı.
Zırva ve uydurma olan alametlerdir.
alametleri olan birşey "sürpriz" olmaz, oysa allah kur´anın birçok yerinde "zamanını sadece rabbinin bildiği o gün gelip çattığında" şeklinde ifadeler geçer. alametten bahsetmek kuran´daki o ifadeleri reddetmek olur.
güncel Önemli Başlıklar