bugün

kıvırcık saçlı olup çirkin olanına denk gelmedim bunların. genelde güzel olurlar.
Ehehe.
Esmer ise güzeldir .
Bir ara harbi hoşlandığım kız tipiydi.
kıvırcık olduğunu yadsıyıp saçına fön çekerek dışarı çıkmaya çalışırlar çoğu zaman...
neredeyse tüm fotoğraflarında saçları düzdür, ama normalde bildiğin kıvırcıktır işte..
çevresindeki neredeyse herkes kıvırcık saçının yani doğal halinin daha hoş olduğunu söylese de dinlemezler.

* pantene'den "belirgin bukleler saç bakım kremi" ni alarak bence artık bukleleriyle barışık yaşasınlar. böylesi daha iyi olur onlar için. hem de zamandan tasarruf etmiş olurlar. saça fön çekmesi neredeyse 45 dakika. giyim-kuşam ve makyaj da 20 dakika...saça fön çekmesen 20 dakika da hazır oluyorsun dışarı çıkmaya. hem de saçların her türlü yapılı gibi duruyor. daha rahat; tavsiye ederim.
Uygun sartlar saglandiginda (kostum, yuz guzelligi, fizik) yemeyip yaninda yatilacak kizlardir.
Heryerde seçim muhabbeti sinir krizi gecirmeme az kaldı ! Kıvırcık saç bazen bezdirir, bazen sevdirir. Öyle işte.
kabul ediyorum, değişik bir etkleyiciliği vardır.
Çocukluk dönemi kötü geçmiş kızdır. Şekil almaz. Kabarir. Taranmaz. Kurumaz. Allahtan moda oldu da taramadan, kabarık halde takilabiliyoruz.
Çirkin kızlardır. Saçını okşamak istersiniz eliniz saçın içinde kaybolur gider.içinde neler var o saçın kim bilir. Allah göstermesin bir mutasyondur adeta.
Aaa ben :(.
Kimine çok yakışan kimine de hiç yakışmayan saç modelidir.

Ben sadece birine çok yakıştığını gördüm..
hastasıyız dede. iyiki varlar.
Asırı afro havası yoksa çok çekici gösterendir.
Saçlarımızın içine sinek falan girer çıkamaz uğraştırır mecburen saçlarımızı öne atar şöyle bi sallarız mis gibi de kokar sinek de bu arada uçup gitmiştir artık...
Eğer benim gibi hem kıvırcık hem kabarıksa yaşama sevincinizi alır götürür.
Ancak etrafınızda hep övgü aldığınız birileri vardır.
Söylemeden edemeyeceğim siz kıvırcık saçlı kızlar o saçı götünüze kadar uzatmayın gerisi hallolur.
Bu kızlar istisnasız müthiş neşeli oluyor. Anlamadım.
tehlikelidirler uzak durun.
tehlike arz eden, şeytanı kandırabilicek güzellik ve zekaya sahip kızlardır.
güzel bir gözlükle tamamlandığında öldürücü seviyede güzel olur.
evde yolda okulda işte tanıdık tanımadık herkesin saçlarını nereye yaptırdın sorusuna usanmadan cevap veren kızlar. sabırlı kızlar. ama krem kullanmalılar.
Çok güzeldir bu kızlar.

o kadar tatlı görünürler ki sadece sevmek istersiniz bunları. ama nedense kendileri saçlarından çok memnun değillerdir.
En sevmediğim kız tipi.
Arkadaşlar size yakışmıyor lütfen fönsüz çıkmayın. Ona zamanınız yoksa düzlestiriciyi yanınızdan eksik etmeyin.
Eskiden kıvırcık olsun yeter diyen ben şuan metrobüste karşımda oturanı gördükten sonra geçmişte olan bütün söylediklerimi geri alıyorum. Bu kadar çirkinlik olamaz biri kaynak gözlüğü uzatsın kör olacağım.
o kızları anlamıyorum ne kadar güzel saçları var ve inatla düz saç deyip duruyorlar çok sinir bozucu bir durum. ne güzel saçın var işte gösteriş yapmak zorunda mısın?
Gördüklerim hep Şişko çirkin. Lanet olsun bu saça.