bugün

ilk gördüğümde aşık olduğum kız..
beni benden almayı başardı
bugün eve bıraktım. yol boyunca sohbet ettik. hergün biraz daha tanıma fırsatı buluyorum onu..
Seni hergün biraz daha tanıdıkça içinde durduramadığım fırtınalar kopuyor kıvırcık ne yapıcam ben senle güzel kız..
iyice sana kaptırıyorum kendimi. Bütün yolların sonu sana çıkıyor sanki. Ben kendimi frenlemek istedikçe bende buluyorum seni..
Gün geçtikçe sende yeni benlikler görüyorum. Belki beni hergün sana biraz daha bağlayan şey budur kim bilir. Seni izliyorum konuşurken sesini ezberliyorum. Yüzünün arkasında bi yerlerde hep hazır olan gülümsemeni hissedebiliyorum. Mutluyum ama bi yandan da korkuyorum. Ya kazanılmamış bi kalbi kaybetmek varsa yolun sonunda işte bu korkutuyor beni.. 13.gün
git gide imkansızlaşıyor sevmek. her şeye rağmen saatlerce seni izlemek sesini duymak, sessiz sedasız seviyorum seni. zor oluyor ama olsun seviyorum işte.. 24.gün
sabahın köründe kalkıp saçını düzleştirmemesi gereken kızdır. kıvırcık candır bozmayın.
hala ve hala aşık olduğum kızın saçlarıdır ve 10 yıl oldu ben hala onları koklayamadım. kim bilir hangi rüzgarın ahengiyle dans ediyordur onlar...
Kıvırcık bir saça sahip olan kız tanesidir.
benimdir. nefret, saçtan soğuma, föne aşık olma sebebidir.
geneli tatlı olur.
Şu anda düz saçlı kızdır.
her an saçlarıyla ilgilenmektedir
çok güzel olmuştur
çokta tatlı olmuş
çokta mikemmel olmuştur
çokta sevimli olmuştur
çokta düz olmuştur. Eheh.
Benimdir. Pek pratik kullanımlı diyemeyiz fakat daha doğaldır.
Özellikle minyonları çok güzel oluyor. Küçük suratlı olupta saçları uzun ve kıvırcık olanlar.
çilli olanları tadından yenmez.
görsel
Bazıları gerçekten tatlı olabiliyor.
görsel
görsel

Şüphesiz ki çocuklukları daha bir tatlıdır.

Bana şöyle bir kızım olacağı teminini veremediginiz sürece çocuk yapmayı reddediyorum.

Allahım saçlara bak..
Şu kızın elini tutup parmaklarından ufak ufak ısıracaksın..

Edit; itici diyeniniz olmuş. Düz saclıyım ve kendilerine gıpta ile bakıyorum.
Lütfen saçlarınıza fön çektirip düzleştirmeye falan kalmayın biz sizi böyle seviyoruz.
itici kızdır. böyleleri ülkeden gitmeli.
Cok sevdigimdir, sevgilim olsun kivircik olsun.

Hemi de bende kivircigim bence cok guzel bi ikili olabiliriz.
O saçlar kızılsa birde...

Allahım sana gelmem için sebeptir bu.
Benim o. Zamaninda duzlestirmekten saclarimin anasini aglatmis, sonradan kivircik sacin daha guzel ve bana daha cok yakistigini gormus biri olarak kivircik sac candir.
kıvırcık saça bile kulp bulabilen insanlar var allah affetsin.
çoh hojdır ema banena dediğim çok sevimli bacılarımdır. Lakin gözüme görünmesinler. kıskançlıktan nevrim dönebilir
bazılarında çok tatlı bazılarında çok itici bulduğum bir şeydir. (bkz: siyah kıvırcık tatlığı) (bkz: sarı kıvırcık iticiliği)
güncel Önemli Başlıklar