bugün

Aşırıya kaçmadıkça güzel bir duygudur, insana önemli olduğunu, değer verildiğini, sevildiğini hissettirir. Tam olarak tanımı olmasa da, bir insan tarafından sadece kendine istenmek şeklinde anlatılabilir.
imrenilmeye tercih edilmesi durumunda sorun yaratandır.
vahşi bir cazibesi olan kişiler için gayet normal olan olgu.
hatun kısmısının götünü tavana yapıştıran bir duygudur bu. fakat hiçbir kız yoktur ki başka kızı kıskanmasın. bunlar öyle birbirlerini kıskanırlar. kimisi diğerinin poposunu kıskanır, diğeri öbürkünün kıyafetlerine hasta olur. işte bu feminen organizmaların hayatı bu kıskanma döngüsünün bi yerlerinde geçer de geçer.

sonsuz bir döngüdür bu. ilk kadınla başlamıştır ve bitmesine imkan yoktur.

çok şükür saçlarım kısa ve sütyen takmıyorum...
üzerindeki baskıyı en ağır biçimde hissettiren duygu. hiçbir boyutundan haz almadığım his.
insanlar hep o insan olmak istesede çok kıskanılan kişi için hiç de hoş olmayan durumdur zira etrafında hiç gerçek dostu kalmaz bir anda, dost bildiği herkes arkasından vurmak için sıraya girmiştir artık
allah kimseye vermesin diyelim
her sevgilinin aşırıya kaçmayacak şekilde sevgilisinden istediği şey.
muhteşem bir ego tatminidir. abartılması durumunda çileden çıkartıcı etkili bir faktördür.
çok güzel bir duygudur. sevildiğini anlar insan.
ama aşırıya kaçıldığında iki tarafı da incitebilecek bir duygudur.

yine de aşırıya kaçan kişi aşırı sevgisinden dolayı aşırıya kaçmış olabilir. fazla üzerine gitmemekte fayda var bence.
kızların en çok kendi cinsleri içinde maruz kaldıkları.
kıskanılan da aynı zamanda başka bir hemcinsini kıskanandır. böyle gelmiş, böyle gider.
erkekler camiasında böyle bir durumla karşılaşmak pek mümkün değildir ancak.
yasamayi istemedigim durum.
kızların birbirlerini kıskanması kadar daha feci bir durum olamaz. anca ve anca yaşayan bilir. bide üstüne taklit edilmede eklenince hiç çekilmiyor. ya isyanım var benim ya bu hussusta. beni sevin ama taklit etmeyin diye!
anbean tanık olduğum, açtığım başlıklara, objektif olarak sunduğum entrylere eksi oy verilmesiyle kıskanılan bir yazar olduğuma kanaat getirdim.
nedir bu çekememezlik anlamıyorum. fakat doğru bir söz vardır; meyve veren ağaç taşlanır.
kötü, e, pis, kakadır.

çok çekiyorum bu olaydan, ordan biliyorum.
yapmayın etmeyin, bu kadar fesat olmayın sayın sözlük yazarları.
60 yaşındaki bir kadın tarafından bile kıskanılırsınız bazen. yuh dersiniz, demek ki ruh gerçekten yaşlanmıyor.
çoğu zaman kişinin hüsnü kuruntusudur.
kıskanılıcak kadar iyi biri, zaten bunlara takılmaz.
hayatında hiç kıskanılmamış olanların asla anlayamayacağıdır. neler çeker kıskanılanlar bir bilseler.
hoş bir duygu uyandırmasada harika bir durumdur. çünkü seven insan kıskanır.
cok guzel bir duygu.
heleki sevdiginiz erkek tarafindansa.
ama bir noktadan sonra inanilmaz derecede bunaltici olabiliyor.
kiskanmak ve kontrol altina almaya calismak ile cok ince bir cizgi vardir.
ayarında olduğu sürece güzel bir duygu.
her türk insanı kıskanıldığını düşünür. kanıt mı, nazar boncuklarının bu kadar popüler olduğu başka bir ülkenin olmaması.
azı romantizmin doruklarına ulaştırabilir, çoğu aşık usandırır.
çok güzel bi duygudur belli bi ayarı olduğu sürece.
en asil duyguları karşı taraftan hissedildiğini anlamaktır.velhasıl özel ve güzeldir.

böyle dediğime bakmayın adam akıllı kıskanılmadım bile.
ah şu egolarımız.