bugün

en asil duyguların erkeğidir. ne lan bu götü kalkık entryler? sanırsın hepsi alfa amına koyim triplere bak. ayrıca ilişkiler sadece kadının ilgisini, egosunu tatmin için mi var? kadın kıskandırsa sorun yok ama erkek yapınca şöyle böyle. erkeğin de sevgiye, ilgiye, sevildiğini, kıskanıldığını bilmeye ihtiyacı yok mu? sikiyim çifte standartınızı da alfa tribinizi de.
fakir erkektir çok net.

zengin erkek çalışmaz yapar.
Arkadaşlarına, çevresine yapanlarını alacan dansöz kıyafetiyle taksim meydanında oynatıcan!
Benim. Kıskanıyor da. Hayret ya.
Cinsiyet önemsiz, terkedilmesi gereken kişidir.
bilerek yapmıyorsa çok işe yarar.
Kıskandırmazsan da kıskandıracak birilerini buldukları içindir. Sorunsuz ilişkiyi hiçbir kadın istemez.
saçmalar.
Direkt soğuma etkisi de yapabilir. Kime ne yaptığınıza dikkat etmelisiniz.
kıskandırmak, aciz insanların yapacağı bir iştir. ister kız olsun ister erkek olsun. birini seviyorsanız onun yanında olun. güvenini sarsmayın. azıcık kıskançlıkta bir şey yoktur aslında. kıskandırmak ise salakça bir eylemdir. kendine güveni olmayanların ve aşık olduğu kişinin sevgisine güveni olmayanların yapacağı iştir. olgun ve düşünceli bir insansanız bunu yapmayın.
kızlar bir değişik. kızın biri var selam vermez yüzüme bile bakmıyor felan bende onu o gözle bakmıyorum zaten.

benle başka bir kız ilgilenmeye başlayınca bu da ilgilenmeye başlamıştı çok şaşırmıştım. bana kahve yapıyım mı deyince ölücem mi kıyamet mi kopuyor dediğimde ise kız bozulmuştu.
Büyük stratejik hata yapıyor olabilir kendini cezaevinde bulabilir.
Genelde bizim keko kezolarin işi o...
Kendinden soğutur ve kıskanmak yerine sakince uzaklaşırsınız .
Erkeğin kezbanıdır. Acizlik lan bu.
net bi boka yaramayacak erkektir. erkek adam kıskandırmaz yeri gelirse kıskanır ama kıskandırmak gibi saçma sapan hareketlerde bulunmaz.
Belli oluyor doğal olun kendinize güvenin.
(bkz: erkeğin kezbanı nasıl olunur).
Kıskanmam, rekabete bile girmem, direkt silerim o şahsı, ilişkileri bi yarışma haline getiren herkesten uzak durun.
mide bulaandırır.
zaten tercihinde anlaşılır şuna ilgi duy onla şunu yaptık.
Kendisi kıskançlıktan öldüdürür zaten.
2012 de çok iyi biliyordunuz,tabi canım.
Buz gibi soğutur sadece.
Sözlüğe foto salim mi diyeni de vardır belki.

Allah alem delomluğu sadece haketen insana versin inşallah.

O halde makyaç.

görsel
kendinden soğutur. kıskandırma çabalarını hiçbir zaman sevimli bulmamışımdır.
güncel Önemli Başlıklar