bugün

(bkz: ergen davranışları)
bir kıskandırmaya çalışan kız değildir. daha hızlı terk edilir.
iticilikte sınır tanımayan erkek tipi. ya kadında bile ne kadar itici duruyor erkekler bari siz yapmayın.
Dövülesi erkektir. Hemen terkedilmelidir.
sasırdıgım erkektır. Sevıyosan soylıycektınde sımdı kasmana gerek kalmayacaktı. Fakat yıne de ınsan mutlu oluyor mu, evet oluyor.
+ hayri abi hayri abi allah askina elimi tut.
- ne oldu suleyman. hayirdir.
+ abi elini ver hah tut sıkı tut.
- lan dur elimi birak.
+ abi eski sevgilim nazli gidiyo. kiskansin. catlasin. bos kalmadim gorsun.

boyle mi kiskandiriyolar ha.
kıskandırmaya "çalışıyorsa" baştan kaybetmiş erkektir. kıskandırmak için çaba harcıyorsa bir de bu çabanın içinde yalanlar da varsa eğer, zaten karşıdakinin kıskanmadığı ve hatta g.tüne bile takmadığı belli olduğundan kendini rezil eden erkektir.
(bkz: Ezik)
kız kafası yasayandir. kiskandirmanin son çare olduğuna inanmistir. basmaz ki kafa işin bu raddeye gelmesinin bittiği demek olduğuna.
hiç gereği olmayan hareketler peşinde koşan yapmacık olan tiptir.

siz siz olun kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. çeşitli oyunlarla birilerini bağlamaya çalışmayın. bırakın hayat aksın gitsin ve birgün o hayat akıp giderken sizi sadece siz olduğunuz için sevecek kişi gelsin ve o kişiyle arkadaşınızın yanındaymışcasına hareket edin. herşeyi birlikte yapıp hayatı paylaşın.

not: pembe süslü bir hayat değil bu sadece olası bir hayat.
Korkak erkek dir. Hayatı akışına bırakmayı öğrenmeli dir. Kendine güvenen insan her ne olursa olsun kıskanmaz/kıskandırmaya çalışmaz yalnızca herkes tarafından kıskanılır.
[kat: bir erkeğin kalitesiz olduğunu gösteren detaylar]
Kızların taktiğini çaldığı için sevilmez. Siz berkecanla, batuhanla foto atıp talip toplarken iyi, biz başka kızla konuşurken görülünce kalitesiz. Hadi oradan. Madem o kadar ilgin var Adama sahip çık o da taktik yapmasın.

(bkz: çifte standart)
Gerek yok öyle şeylere gençler.
Bir nebze başardığı inkar edilmemekle birlikte kendinden soğutan erkektir.
Bence Ağır gerizekalıdır.
bunu zincirleme yalanlar eşliğinde yapıyorsa ve yalan olduğu kanıtlı bir şekilde önünüze geliyorsa ne kadar zaman geçerse geçsin dalga konusu olan erkektir.

şayet kıskandırmaya çalışıyorsa zaten kıskanmıyorsunuz demektir, keşke rezil etmese kendini dedirtir.
kıskandırmaya çalışan kız gibidir. yani iğrençtir.

ve hanım kişi hırs küpü, manyak, patopatopsikolojik rahatsız değilse erkekten soğur. hanım kişinin yana yakıla kendisine geleceğini bekleyen erkek kendini avcunu yalarken bulur.
Tam bir gerizekalıdır baska bir açıklaması olamaz allah düşmanımın başına vermesin egosunu tatmin etmek için salak salak planlar yapıp uygular kızın anlamadığını sanarak kendiyle gurur duyar.
biraz daha bu eyleminde devam ederse kıskanmasını beklediği kişinin arkasından bakakalacak olan erkektir.

olsun arkadan götü kesersin sen de.

bence saçma.
iğrençtir.
Kesin vurduruyordur yazan var mı diye bakmaya geldim , gidiyorum.

Zorunlu tanım : gereksiz işler peşinde koşan boş erkektir.
benim göz kalemim ondan daha pahalı.
işe yaramış ki buraya entiri girdirmiş erkektir.
17'sinden gün alıyordur muhtemelen.