bugün

can sıkan durumlardan biridir. yanyana iki kuyruk olur. birinde 5 kişi varken diğerinde 2 kişi vardır. siz 2 kişi olana geçersiniz. fakat en öndekinin işi biraz fazla sürecektir 5 kişi olan kuyruk 1 kişi kalır ama siz o kuyrukta hala beklemektesinizdir.
Sürekli başıma gelen sikko durum.
ptt'de rastlanan durum.
Bir diğer murphy yasası. .
Başkasının tuttuğu bakır altın olur bizim tuttuğumuz altın bakır. .
okul kantininde çok gördüğüm durumdur. sıra kısa olmasına rağmen nedense sıradaki herkes kendi dahil en az 5 kişi için bir şeyler aldığından olsa gerek, ilerlemez.
Bugün kan tahlili için barkod alırken yaşadığım durum. Hatta o kadar ileri ki arkadaş sıradan iki kişiyi aldı sobra da ben çay içmeye gidiyorum dedi kalktı gitti. Arkada dev bir kuyruk ama kadının umrunda olmadı.
sürekli başıma geldiğinden bu aralar artık uzun olan kuyruğa giriyorum. ara sıra taktikleri değiştirmek gerek. işe yarıyor.
(bkz: Murphy kanunları)
(bkz: atm kuyruğu)
3 kişilik kuyruk tam 34 dakika 20 saniye sürdü.
sıraya girmeden önce önündeki kişilerin kafa yapılarından- tiplerinden herhangi bir gerzeklik durumu olup olamayacağı tahmin edilerek bu durum bertaraf edilebilir. arkası ezik kafalı, tokmak kafalı, kulağında işitme cihazı bulunanlar tıkarlar deliği..
"murphy kanunları" diye bir şey var allah belasını versin.
güncel Önemli Başlıklar