bugün

(bkz: kırmızı başlıklı kız)
25 kasım 2006 mecidiyeköy cay simit zirvesi tutarsa organizatörlüğe başlayacak 3. nesil yazar.
en iyi uludağ sözlük zirvesini hazırlayacak olan bir adet 3. nesil yazarcık.
ben daha önce "gerçeği" tahmin etmiştim yazarı.
(bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
zirve için teşekkürler.
nefis bir bayan sanilan yazarin erkek cikmasi vakası. zirveye pat diye gelip, herkesi bir anda susturmuş ve kayda başlamıştır. zirve için teşekkür edilesi yazar.
gittiği her yerde az duran yazar. *
ben kırmızı başlıklı kızım dediğinde "vay ipneee" diye ünlemde bulunduğum gay * yazar. ahahahah... ulan okudum karpuzkabuğu sarkmış lan. dekaya alırız filan diye...
taş gibi bir hatun beklerken hayallerimizi yıkmış kırmızı başlıklı yazar. beklentim vardı evet yapcam sana yapcam diyerek bir sürü kişiye söz verdim napalım artık başka bir kırmızı başlıklı bulcaz. zirvenin organizatörlüğünü yapacam diyerek bir saat kalıp mekanı bize bırakmış yazar. senin adına da eğlendik. zirvenin organizatörü olup geç gelen erken kaçan yazar. * * *** neyse teşekkür toplaştırdığın için.
duyduğuma göre zirveye gelmemiş, kalabalığın haberini alınca ağabeyini göndermiş olan kız yazarımızdır. eh öyle bir abi oldu mu birisinde artık o kıza yan gözle bakmak da olası değildir hani gözümüz korktu. yoksa takipçisiydik biz o kızın, daha beraber halısahada aynı top için ikili mücadeleye girecektik falan ama yok hayallerim buharlaştı havaya karıştı gitti yazık...
her ne kadar genç görünsede yaş otuz beş yolun yarısı demek şiirine sadece 3 yılı kalmış yazar ve er kişi..
youtube'daki videoda "arkadaşlar, arkadaşlar" diyerek kulağımın zarını yırtan organizatör yazar. olay yerinde de bu kadar etkili miydi bilinmez.
kısaca kaos organizatörü. 32 yaşında okul okunamaz tezini savunan yazar.
zirvede geçen olay;
+ okuyormusun?
- 32 yaşındayım ben,
+ *okuyormusun?
- 32 yaşındayım,
+ *o-ku-yor-mu-sun???
- 32 yaşındayım abi,
+ 32 yaşında okula gidilmiyormu?*
- çalışıyorum pazarlamacıyım.
+ hele şükür.. okumuyorsun yani?
- 32 yaşındayım.
+ !!...!!
pazarlamacı olmasının avantajını kullanıp süper bir reklam kabiliyetiyle zirveyi* düzenlemiş, amacına ulaşmış olmanın rahatlığı ile ortadan kaybolan yazar. 32 yaşında!
kendisine kız diye asılanların nicklerini açıklamasını istediğim yazar büyüğümüz. *
videolarda bütün sözlükteki erkekler aslında benim için geldi diye söylemesiyle koparan yazar.iyi oyun oynadın helal olsundur. * 1 saat gibi kısa bir dilimde kalmasına rağmen başarılı bir organizatör.*
aslında sözlük aleminin en büyük ayarını hediye etmiş yazar. sözlük sözlük olalı böyle ayar görmedi. sözlük çıtırı olarak herkeste merak uyandıran yazar olup 60 kişinin gelmesini ve yapılan en büyük zirvenin organizatörlüğünü yapmış yazar. (bkz: çakal yazarlar)
eline su dökülmez! bu saatten sonra ne desem boş yazarı. güzel bir bombaydı...
bütün sözlük toplandık toplandık toplandık
kandırıldık kandırıldık kandırıldık *
pek zeki bir yazar.
(bkz: hayata dikiz aynasından bakan yazar)
birinci sözlük yılı kutlu olsun yazarı.
1. yılı kutlanası iyilik timsahı yazarı.*
birinci sözlük yılını kutladığım yazar.
AZ DAHA UĞRAŞSA TÜM FiRMANIN 1 YILDA YAPTIĞI CiROYU TEK SEFERDE ELiMiZE VERECEK OLAN HIZLI SATIŞ MÜDÜRÜ.

(bkz: YAZARLARIN BiRBiRiNi YALAMASI)
27 ocak 2007 cumartesi 10000 baslik zirvesi ne kendi adını girerek sadece bir nebze faydası olabilen yazar.
sözlüğün en büyük yazarı. *.
yazıları dikkatle takip edilen sözlüğün nadide yazarlarından biri.