bugün

Kesinlikle benimdir. Birisinin elinde göreyim yemeğini yiyemeden kusma geliyor. Neden bilmiyorum ama kokusu midemi bulandırıyor. Hele ki yeşil yeşil olunca.
normaldir. ilkel, iğrenç, leş gibi kokan bir görüntü kirliliği.
Anlayamadigim eylem. Benim abimde böyle. Kına görünce çıldırıyor. Kınayı sadece abimi çıldırtmada etkili bir yöntem olduğundan evde bulunduruyorum. Toz hali sinir krizleri geçirmesine yetiyor bile.
ilk entrye katılıyorum.

kesinlikle yiyemiyorum kına olan birinin yaptığı bişeyi hatta bunu geçtim elini öpmek dokunmak bile istemiyorum
tırnaklar falan bence çok kötü görünüyor ne zevk alıyor insanlar anlamıyorum.
elinde kına olan biriyle tokalaşırsam (istemem tabi böyle bir şey olmasını ama uzatılan eli havada bırakmak da ayıp) ellerimi defalarca yıkıyorum.
BiR DE AYAĞINA KINA YAKANLAR VAR Ki ÖLDÜRSEM KANIM SOĞUMAZ. KUSMAK iSTiYORUM GÖRÜNCE.
iğrenç kokuyor...hele o yaşlı teyzeler zorla sürmeye çalıştıklarında kusasım geliyor...resmen tiksiniyorum...
görsel
Oh be yalnız değilmişim.
Kokuyor ya.
Rahmetli babam hiç sevmezdi.
Haklı bir durum çünkü çok afedersiniz bok gibi görünüyor.
kınanın kokusundan ya da renginden iğrenmektir.
Ninem parmaklarının yarısına kadar yakardı. O görüntüden ben de tiksinirdim. Ama ne yalan söyleyeyim kendi avucumun içine daire şekilde yaktığım kınayı çok severdim. Kokusuna da sever, avucumun içini koklamaya da bayılırdım. Bence insan kınayı başkasında sevmiyor.
Bendeki daha beter bir durum kına görünce istemsiz kasılma yaşıyorum vücudum çekiliyor sebebini çok merak ediyorum çocukluktan kalma bir olay galiba.
Rahmetli babam böyleydi.
benim midem bulanır, çok feci olurum. hiç sevmem. yıllar önce seveyim diye elime yaktım, bir hafta boyunca bulaşık yıkadım elimden çabuk çıksın diye. iğrenç bir kokusu var.