bugün

doğru.

garabet düşünüyor. küçük sözlükler ne boka yarar diye? nedir bu küçük sözlükler? wikipedia'dan bilgi kopyalayan, çok az yazara sahip olan, kendi yağında ancak kavrulabilen dandik siteler. kimsiniz lan siz? yavrum yazarlarınız kalitesiz bi kere. ziyaretçi sayınız çok az.reklam alamıyorsunuz.

koftiden bir sitesiniz işte ya. bence adam olup bu sözlüklerin hayatına son vermelisiniz. burdan küçük sözlüklerde yazarlık yapan enayilere sesleniyorum. bırakın lan o siteleri. mallık etmeyin. gidin büyük sözlüklerde okur olun daha iyi. ben mal mıyım oğlum küçük sitede kendimi harcamaya? para teklif etseler garabet gidip oralarda yazmaz. hadi bakalım dediklerimi anladıysanız susuyorum. yok anlamadıysanız entrymi tekrar okuyun. yine yazmakla uğraştırmayın beni. hadi bakiyim.
(bkz: küçük sözlük yazarıyla vahşice sevişmek)
(bkz: büyük sözlük de bir zamanlar küçüktü)
(bkz: büyüdü adam oldu)
(bkz: onu kim büyüttü)
(bkz: Küçük beyinli yazarın küçük sözlüklere bok atması)
çok doğru bir tespit. halbuki büyük sözlüklerde yazdığın zaman, entry başına ücretin, aylık olarak hesabına yatmakta mis gibi.
doğru bir önermedir. neden? çünkü küçük sözlüklerde yazar sayısı ve online yazar sayısı çok az olduğu için herhangi bir şekilde zevk alınmıyor. * hep aynı başlıklar üzerinde dönüp duruyor sözlük. fakat büyüme ihtimali olan küçük sözlüklerde yazmak için de sabır gerekir.
abartılı bir düşünce. enayilik değildir ama zordur. hatır için yazılır ve bomboş bir sözlüğü sırtlamak zordur. nitelikli yazılar yazılamaz hemen. nicelik de önemli olduğundan, olabildiğince fazla başlık açmak, uzun olmayan tanımlar girmek yazarlık keyfi değil, çalışmadır adeta.

"sözlük açtık. yazar mısın?" diyenler, geri çevrilemiyor. "nickini seç, hemen onaylayayım yazarlığını" dediklerinde, tek entry girmemiş bir halde, yazar olarak başlanıyor. çaylaklık dönemi yok, acemilik yok. hızla yazmaya girişiliyor. görev bilinciyle yazıldığından, tat vermez pek. bu bir gerçek.
büyük sözlüklerde yazar olmakta öyle kolay degil hani.küçükken iyi ama büyüyünce göt fena kalkar.kalkıncada neler oldugunu biliyorsunuz..bir yazarlık için yıllarca beklersiniz filan..atılırsınız vs..yani bu dünyanın kanunu belki..onları önce sen var edersin sonra onlar sizi var eder..var etmekle kalmaz bazen tecavüz bile edebelir senin onlara verdigin hakla..
eminimki çogu kişi oralarda 10 entry ancak yazıp sonra yazarlık bekliyordur.ne yapsın onlarda küçük yerde takılacaklar abisi.sonuçta herkesin düşüncesivar ve onu paylaşmak ister.ama yok bir yıldan sonra ancak dersen bu adam kaçar ..umarım o büyük sözlükler bu yüzden insan kaçırdıklarında onlara muhtaç olacakları gün de yakındır..bakalım neler olacak..
güncel Önemli Başlıklar