bugün

görmemle sinirlerimi alt üstüne getiren görüntüler olmuştur. Şerefsizlik tek kelimeyle. Yok mu ekşi de falan yazar olan. Açın başlığını da sesi duyulsun.

https://www.sirketdedikod...-bulunan-kisi-tutuklandi/
giyimine bakarsanız yine hardcore dincilerden birisi olduğunu görürsünüz. az önce açtığım başlıkta da yazdım (bkz: tacizci şeyhin savunması), acilen bu hardcore dincilerin çocuklara olan ilgisinin sebebi araştırılıp çözüm bulunmalı. bunlara çok uzun yıllar hapis cezası verilip hapiste tacize uğramaları serbest bırakılmalı!
Ya şimdi bu tipini, sıfatını s... şerefsizi normal şekilde yaşamaya devam mı edecek. Bunu kabullenemiyorum.
Bunları alıp, işkence çektireceksin. Çabuk ölmeyecek bu haysiyetsiz.
tipe bak.

ya bir de sarhoş çocuğu taciz etti, tecavüz etti, sarhoş öldürdü, sarhoş çaldı, sarhoş rüşvet yedi, sarhoş kadın cinayeti duyup alkollüydüm hatırlamıyorum bahanesi görelim.
görelim de hakim; sanık bilinçli yapmadığı için, kendinde olmadığı için tutuksuz yargılama veya ceza indirimi bu diye gerekçe duyalım.

bunlar insanlık düşmanı.
bunları insanlığa karşı işlenen suçlardan yargılayacaksın.
Tipik münafık.
Lan bir kere de şaşsın amk. işte size akgençlik.
orospunun çocuğu. izlemesi bile çok zorken kanını siktiğimin evladındaki rahatlığa bak.
şeyhini siktiğimin takkelisinin icraati.
güzelim ülkemizi ortadoğu bok çukuruna çevirdiler iyice.
Video kaldırılmış.
Görüntüler engellenmiş.

Tıpkı Karaman'da 9-10 yaşında iman hatip öğrencisi erkek çocuklara kurslarda yurtlarda tecavüz haberlerinin engellenmesi gibi; gerekçe de mağdur olan çocuklar aileleri korumak olabilir.

Öyle ise...
Şaşırmamak elde değil.
Bu sapıkları, insanlık düşmanlarını ifşa etmeye bile izin verilmiyor.
Gerekçe mağduru korumak.

Tamam, haklısın da, mağdur yanında bu sapığı da koruyuyorsun.
Böyle bir olaya şahit olsam başıma ne geleceğini zerre düşünmeden tekme tokat dalarım bunu yapan şerefsize.

O kadar da eminim ki Allahın belası piçin kayda değer herhangi bir ceza almayacağından.
güncel Önemli Başlıklar