bugün

Hukukta, hakaret olarak kabul edilmeyen sözcük.
kendini beğenmiş tiplerdir uluda da bunlardan bolca vardır.

husamettin kokorecsever
radikal kemalist teorisyen
ne alaka ya
memduh bashgan
mars valisi zalim noyan
magicovento
hitay
aklim buz gibi yanina kostu
Kim acaba o şanslı yazar...
Demin ilk defa birine karşı kullandım. Çok güzel kelime lan! Küfür gibi ama değil. Sert ama sofistike.
(bkz: küstahlık/#18791657)
zayıf insanın güçlü takliti yapmasıdır.
ukala ve kaba'nın miks edilmiş hâli sanki.
bu kümede (küstah insanların oluşturduğu kümeden bahsediyorum) genellikle geçmişinden kaçan, zayıflığının farkında olan insanlar bulunur. fakat onlar, suni bir "ben biliyorumculuk"la, zayıflıklarını yamamaya çalışırlar. ve kendilerine layık görülen "küstah" sıfatına nail olmayı bile, bir başarıymış gibi hissederek, aciz benliklerini tatmin ederler.
önüne geçmek istememiş kimse korkudan olsa gerek.
sevdiğim ve sonuna kadar arkasında olacağım yazar.
genelde düzeyli entryler giren, hayat tecrübesinin olduğu ve mizah duygusunun da eksik olmadığı anlaşılan bir yazardır.
#7144491 nolu entrysi ile sözlüğe konulması gereken yaş sınırı sorunsalına en iyi çözümü getirmiştir. kendisini yüzümdeki sırıtış ile tebrik etmek istiyorum.
kahverengiye boyanmış kuru saçları, elinin üst kısmındaki buruşuk derisi, çizgili yüzü, buna rağmen kıyafetin üstünden diri görünen göğüsleri, mini eteği ve altına giydiği kahverengi külotlu çorapları olan yaşlı kadın sıfatıdır. büyük ihtimalle, emekli öğretmendir. böyle bir kadın bulup karşısına geçip geğirip, osurup, sıçıp, yerlere tükürüp mastürbasyon yapsanız ve 7 sülalenize sövmesi için gözünün içine baksanız bile birkaç saniye durup sadece "küstah." diyecektir.
21. yüzyılın çekicilik sıfatı.
(bkz: oray eğin)
batan mizah dergileri kervanına eklenen dergi..gerçektende yazık olmuştur..
battı batacak denilen ama bi türlü batmayan dergi.bi dolu genç yeteneği karikatür alemine kazandırmış dergi
fiyatı artık 1 ytl olan haftalık mizah dergisi.
içerisinde şükrü yavuz,serhat gürpınar gibi büyük ustaların çizip yazdığı haftalık mizah dergisi.Dergi amatör çizerlere gösterdiği özenle dikkat çekiyor ve piyasaya genç ve yetenekli çizerler kazandırıyor.
bu haftaki laz kapital bölümüyle gülmekten ağlatan mizah dergisi.
derya sayın'ı bize kavuşturan mizah dergisi.
saygısız, terbiyesiz kişi. türk filmlerindeki kullanımı için (bkz: güzel olduğunuz kadar küstahsınız da)
çarşamba günleri çıkan, fiyatı 75 kuruş olan haftalık mizah dergisi.