bugün

şaşırılmaması gereken sözdür.
biri bu adamların önüne geçmeli, zira artık çok olmaya başladılar.
geçmeseler de olan zaten kürtlere olur. yüce türk ırkı, kürtlerden korkacak değil.
bi ara sizinkilerden biri bir şey demişti, hatırlatmak istiyorum:

(bkz: hassiktir diyorum)
dünya döndükçe gerçekleşmeyecek olaydır efenim.
kanımca 10 tane büyük devirip söylenen sözdür.

(bkz: kafayı yemiş ibne)
hükümetin açılım politikasına sonuna kadar karşı çıkmamın* yegane sebebi budur.*
t ve k harflerinin değişimi sonucunda birçok kişiye daha güzel geleceğine inandığım söz. ee nerede sizin entel havalarınız...
düne kadar kimin önünde diz çöktüğünü unutmuş dingil söylemidir.
"akabindede domalırım..." diye cevap verilecek söylemdir. provake hat safhadadır...
bdp'nin ırkçı bir parti olduğunun açık göstergesi olan cümle.
oturma organıyla gülünesi önerme.
teröristin poposu okşanırsa işitebileceğimiz en hafif laf budur.
ilk cinselliğini komşunun keçisiyle yaşayan insanın ağızdan boş-alımı.
blowjob yorgunu haysiyetsiz söylemidir.

eh diz çök diz çök, zor olur. haysiyetsiz diyorum bak, ötesine gitmiyorum.
uğraşılmaya ve yanıt vermeye dahi değmeyecek bir kendini bilmez pkk sempatizanının ağzından dökülen lağım kokulu sözlerdir.

tek becerdikleri iş halkı kışkırtmak ve kin kusmak olan bir kişiye de anca bu yakışırdı zaten.
Çok afedersin orospu çocuğu olsa utanır söylemeye bu sözü. utanılası sözdür.

Türk'ün toprağında Türk'e kafa tutar oldular. Sonra o kafayı kesince suçlu sen olursun.
mümkündür. eğer bir gün kürt birinin önünde diz çökersek bilinsin ki yere düşen bir kürdü kaldırmak içindir. yoksa cihan değişse dünya sekize bölünse bir türk asla birinin önünde diz çökmez.
minibüs şoförü, kürt kökenli bir vatandaşımızsa ve ileride mevcut polis çevirmesine binaen "çökün" demesinden mütevellit gerçekleşen eylemdir. gerçi o durumda da diz çökülmez ama çömelinir.
eğer namazı kıldıran hoca kürtse olabilecek durumdur.
imkansızdan da imkansız önerme.
(bkz: yahu hayalin de bokunu çıkardılar)
BiRKAÇ KENDiNi BiLMEZ PROVAKATÖRÜN, TÜM ANADOLUM KÜRT VATANDAŞLARINI TEMSiL ETTiĞiNi DÜŞÜNEREK, ULUSAL BiR KiN DALGASI YARATMANIN, PROVAKATÖRLERiN EKMEĞiNE YAĞ SÜRECEĞiNi iYi BiLMEMiZ GEREKiR. ULUSUM, PRiNCiN iÇiNDEKi TAŞLARI AYIKLAYACAK KADAR BASiRETE SAHiPTiR. AKSi TAKDiRDE TÜRKLÜK BiLiNCiMiZDEN ŞÜPHE EDERiM.
tabi 10 büyük rakı devirip söylenebilecek bir sözdür. bak ayıp kafa ile türkiye türklerindir diyebiliyorum, bu lafa böyle entry girilir.

(bkz: oldu birde domalayım yapıştır)
(bkz: sie go kürt)
hayal kurmak bir nebze eyvallah ama bokunu çıkarmamak lazım şeklinde yaklaşılması gereken vaka.
gülünesi küfredilesi laftır. .
itin duası kabul olsaydı gökden kemik yağardı.
bu söylem, hayatını pasif eşcinsel olarak geçirmiş adamın düşünde aktif olduğunu görmesine benzer.
kendilerini sol parti olarak tanımlayan barış ve demokrasi partisi mensubu nijad yaruk'un buram buram ırkçılık kokan sözleridir.