bugün

çanakkale'de bizlerle omuz omuza çarpışan...
yok lan şaka yaptım ne çanakkale'si ne omuz omuzası?

her biri bir aslan parçası olan jöh ve pöh personellerimizin kürtleri çıldırtan duvar yazılarıdır.

şu üçü en beğendiklerim;
görsel
görsel
görsel

memleketlerine selam çakanları da çok beğeniyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

geldik yoksunuz;
görsel
görsel
görsel

ve diğerleri;
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Putin reis bunu sevdi.
klavye turkculerinin bakarak masturbasyon yaptigi yazilardir.

kurtler ne alaka lan, kodumun arap sevici enikleri.
Harika ve gerçek yazılardır. Allah askerimizi korusun, amin.
görsel
Aynı bokun laciverdi bir duvar yazısı da burda. Bunlara bakınca mutlu olan var mı? Bordo klavyeliler sizi.
Bölücü ve Hain olmayan kürtler için sorun teşkil etmediğini düşünüyorum.
aynı başlığı kürt de açsın.
kürtlerin jöh ve pöh leri olunca ve türklerin yaşadığı bölgelere operasyon yapınca onlar da yazabilir aynılarını.
tabi lan manyak mısınız? siz de yazın.

ayrıca bu duvar yazıları lazları çıldırtmıyor, gürcüleri, pomakları, arnavutları, çerkesleri çıldırtmıyor.

kimleri çıldırtıyor?
kürtleri çıldırtıyor.
ne yazsaydık? "mahmutları çıldırtan duvar yazıları" mı yazsaydık? bilemedim bak...

birtakım güzel yazılardır.
Kürtleri çıldırmıyor be anadolu çomarı. Onları daha da ayrıştırıyorsun, öbür gün patlayacak bombanın nedeni bu capsler.
Bizim pkk yanlısı olmayan, hdp ye oy vermeyen kürt kardeşlerimizle hiç bir sorunumuz yoktur. Zaten bunu en güzel ifade eden askerlerimizin ve polisimizin doğudaki vatandaşlarımızla yaşadıkları sıcak ilişkiler net olarak göstermektedir.
bazı dangoz kürt yalakalarının sevgi karanfillerinin rahatsız oldukları duvar yazılarıdır , okunasıdır . adam bir tane bile türk kalmayana kadar savaşa devam diyor , sen de kalkmışsın fırsatını bulsa sülaleni öttürecek adamlara taklalar atıyosun mal herif .
tırsağın biri de kalkmış yarın patlayacak bombanın sebebi bunlar demiş , gece gece ne güldüm ya . hiç bir satırın da ne kürt ifadesi kullanmış ne de kürtler için laf koymuş .
hadi şimdi eksileyin kürt yalakaları
ölmez bu dava, bitmez bu sevda.
<3 jöh,pöh <3
Türksen övün değilsen itaat et
Türk'e biat etmek zorundasın
Nerdesin heval ben yeşil
Kurdun dişine kan deydi korkun(ulan bu ne lan? Milliyetçisin daha kendi dilini konuşamıyorsun ne diyeyim)

Tabiki kürtler sizin kardeşiniz bunlar da mı pkk'ya yazılmış şeyler? Topluca kafayı yemişsiniz. Ne diyeyimki bu adamlar bomba patlatmasında kim patlatsın? Korku hakim bölgede, savaş var. Burdaki keyboard warriror'larda bu tipleri destekliyor. Kendilerinden geçerek paylaşım yapıyorlar.
Sonra faşist damgası yiyince, ırkçılık yaptığınızı yüzünüze vurunca benim gibi düşünenleri öşex, hewal falan diye nitelendiriyorsunuz. Oysaki ben elinde viskisiyşe duran bahçeli'nin şerefsiz dediği kitledenim. Neyse nice 7 haziranlara mhp'nin neden oy kaybettiği gayet açık değil mi?
oman tanrem .
Cogu sacma seyler. Askeri disipline aykiri. Buyuk ihtimalle cogunu polisler yazmistir.
"kurdun dişine kan değdi. korkun" yazmayı bile beceremeyen bir kaç asalağın yazdığı yazılardır. hem türklükle övün, hem türklüğü yücelttiğini falan iddia et; sonra da "ğ" ile "y"nin ayrımını yapama.. milliyetçiliğin gerizekalılık olduğunu gözler önüne sermekten başka bir şey değil..
''vatan hainlerini çıldırtan ...'' dense güzel olacakmış bu başlık.

''kürtleri'' demek yanlış.

geldik yoktunuzz güzelmiş.
Lan devletin polisi jandarması, liseli ergenlerin sevdiği kızların evinin önündeki duvara yazı yazması gibi yazıyor ve siz bununla gurur duyuyorsunuz. kimseyi çıldırtmıyor. Dünya basınına yansıyor ve rezil oluyoruz.
Vallaha ben türk olmama rağmen bu orospu çocukluğuna, ırkçılığa çıldırıyorum. insan olan çıldırır.
sözlükteki fistanlıları üzmüştür.

soda için ya da direk göte sokun anca hazmedersiniz.
Kürt Türk ayrımı yapmadan bir duvar yazısı bırakıyorum.
görsel
Zoruna gidenin kıçına girsin bu yazılar resmen duygularimizin tercumani olmus sevgili asker ve polisler.
kürtler yerine kürtçüler veya teröristler ifadesi daha doğru olur. bazı kürtleri sevinçten çıldırtan duvar yazıları da olabilir bu yazılar.
ne yazık ki pkk yandaşlarının attığı "katil devlet" yalanını meşrulaştırmaktan başka bir işe yaramıyor bu yazılar. o yüzden bunların üniversitelerde yazılan pkk yanlısı iğrenç duvar yazılarından hiçbir farkını göremiyorum.
görsel
görsel
görsel

duvarlara böyle ergence yazılar yazarak milliyetçilik yaptıklarını sananlar sorun üreten egemen ideolojinin onlardan istediklerini yerine getirmekte olduklarının farkında değiller. bu başlıkta pkk yandaşlarından "kürtler" diye söz edilmesi bile bu egemen ideolojinin yeniden üretilmesine hizmet etmektedir. bu tutum diyarbakır'da ülkesini (türkiye) seven kürtler tarafından yazılan aşağıdaki duvar yazılarını görmezden gelmenizi sağlamaktadır:
görsel
görsel
görsel

sonuç olarak teröre karşı yürütülen güvenlik operasyonları elbette yapılsın ama devletimiz adına çalışan pöh ve jöh personeli işini yaparken böyle terör yarasına tuz basan duvar yazılarıyla insanları incitmesin. pkk'nın "katil devlet" türü yalanları devlet personeli tarafından bu tür duvar yazılarıyla haklılandırılmasın.

not: mhp.
Milliyetçilik kanla ilgilidir y ile ğ ile değil.
güncel Önemli Başlıklar