bugün

insanlıktan nasibini henüz alamayıp , bir ön yargıyı yıkmanın atomu parçalamaktan daha zor oldugunu bılmeyen, böyle tavuk gibi bira korkak , köpek gibi havlayınca ısırmayan cisinden allahın yarattıgı mahlukatlardır.
ön yargılıdır.
hiç kürt tanıdığı yoktur, ya da kürt insanın iyi olanına denk gelmemiştir.

edit; kim eksiliyor amk. benim bir sürü kürt tanıdıklarım var, hepsi de, akrabam diye yanımda gezen insanlardan daha iyi. bakkalımız bile kürt.
türk ve kürt kardeştir. kürtlere değil bölücülere laf atılmaktadır. hatta bir üst seviyeye çıkıp bölücüler kuru kazığa oturtulamalıdır.
insanlıktan nasibini almış, neyin ne olduğunu bilen kişilerdir. Ayrıca bu tip kişiler ülkelerinde bunların neden, ne yüzle barındığını merak da eder.

Şu yaşıma kadar hiçbir kürtten iyilik görmediğimden, genellikle hep hain, kıskanç tiplerine rastladığımdan bu tabuyu asla yıkmayacağım. Yüzsüzlüğün alemi yok.
bırakınız laf atsınlar. havlayan köpek ısırmaz misali bağırır çağırır ama neticesinde usul usul kenara çekilir.
bu kişiler sarı kırmızı yeşilli mitinglerdeki kadar insanlıktan nasibini almamış, ön yargılı, köpek gibi havlayan, tavuk gibi korkak, mahlukat değildir. şimdi birileri çıkıpta onlar ayrı diyebilir ama o kalabalık sonuçta kürt! ve o kalabalıkların aile sayısı ve akraba sayısını göz önüne alıp en az on katını al. işte siz busunuz! birileri çıkıp o insanları ırkçılık ile suçlasın ama göte göt demek ne zaman suç oldu?
ümit özdağ’ın dün basın toplantısında sahip çıktığı zafer partili rauf köse’nin kürtler hakkında yaptığı konuşmaların özeti;

“bunların en okumuşu canlı bomba, itirafçı, terörist oluyor”

“abd bölgeden çekilince tehcir yasası çıkarıp bütün kürtleri bu topraklardan süreceğiz”

“kürtler veba mikrobudur, cin taifesidir, hz. ibrahim’i ateşe atan şerefsizlerdir”

“bunların sonu belli. iran gibi yapacağız. onlarda periyodik olarak vinçler meydanlarda duruyor, kafalarına göre asıyorlar”

“kürtlere belli bir yaşa kadar aşı yapılıp üremeleri engellenecek. hatta bölgedeki valilere ilk gece hakkı (evlenen bütün kürt kadınlarıyla ilk gün gerdeğe girme hakkı) tanınacak”
göte göt diyen hakkaniyetli insanlardır. türkçeyle laf atarlar. türk cumhuriyetinden hem de. bazıları gibi türk'ün sırtından parazit gibi geçinip türklere olan kıskançlığından laf atan öşşexçilere pek benzemezler. insanlıktan bol bol nasibini almışlardır. kan davası, tecavüz, beşik kertmesi, terör örgütü gibi bilimum sikko şeylere sahip olanlardan insanlık dersi alacak halleri yoktur.
ümit özdağ ile hiç bir konuda anlaşacağımı düşünmemiştim.
faşizm insanlık suçudur görüldüğü yerde ezilmelidir .

73 yıldır sağ iktidarların getirdiği türkiye ne halde bakın.

köse denilen kendini bilmez ahlaksız cumhuriyetin ve türkiye halkının düşmanıdır.

ümit özdağ yalancı ve linççi işe yaramaz kendi ırkını inkar etmiş bir faşisttir..

yarın kimse hatırlamayacak.

türkeş denilen faşistte aynıydı ,1975'de istenmediği diyarbakır'a gitti cevabını aldı.

pkk ayrılıkçı silahlı tedhiş örgütüdür, marksist değil milliyetçidir.

eğer kürt halkı ile ayırmazsanız şiddetin tırmanmasına neden olursunuz.
pyd-ypg konusunda akp'de aynı hatayı yaptı ,sonuç pyd pkk güdümüne girdi.

şu an kuzey kürdistan özerk bölgesinde ayine hata üstü hata yapılıyor barzani hükümetine destek verilmiyor.
açın fırat ajansı okuyun neler oluyor görün.
pkk tüm gücü ile barzani hükümetine karşı savaş ilan etmiş.

terörden beslenenleri gördük,mehmet ağar örneği.

gider derdi olan pkk ile hesaplaşır ,tc. sınırları içinde tc. vatandaşı bir kürtlere hakaret edemez linç çağrısı yapamazsınız.

ümit özdağ denilen utanmaz istanbul-ataşehir-yensahra'da ki ölüm olayında o kadar yalana baş vurdu ki az daha ,yenisahra ve yakın sokaklarında ki hurdacı depolarında katliam olacaktı,çocukta olsa gaspçı-hırsız eli silahlı birini suriyeliler öldürdü diye yalan söyledi ,hala da söylüyor.
aynı şekilde tarihi de saptırıyor ,saçmalıyor ,cahilliğini ortaya koyuyor.

şunu da unutmayın atası çerkes ethem mili mücadeleye ihanet edip yunan'a sığınmıştı.
yakında buda kaçar.

hiç bir ülke faşizm ile huzura kavuşmamıştır.

almanya ve italya örneği önümüzde.

ben köse denilen ahlaksızı hapse gönderen savcı ve hakimi tebrik ederim.
Ümit Özdağ sizin zavallı ağzınızdan sıçtığınız iftiralar ile kirlenmez. Ümit Özdağ ve zafer partisinin Kürt meselesine yaklaşımı Kürtler ile PKK'lılar olarak ayrı ayrı ele alınır. Ben ayırmam benim için Kürt Kürttür. Bu konuda benim görüşlerim zafer partisinden ayrılmaktadır. Zafer partisi Atatürk milliyetçiliğine bağlı Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü savunur. Rauf köse de ilk gece hakkı denen saçmalık haricinde sonuna kadar haklıdır.
hitay nikli şokella ne ayaksın sen kokmuş ayak mı..

burada atsız uzmanı var + kan bağı, atsız zaten türklerin başında kral*** olmalı der,makalesi vardır.

faşizm siyasi tanımdır ,evrenseldir , ümit özal bu tanımın içine girer...

eşek eşek diyorsun da kurtla animalist seks yapılması sonucu türk ırkı doğdu olayı var, hadi farzımisal kürt eşekçi , siz zırtolarda kayıtlı köpek sikicisiniz o zaman..

oğuz boyundandınız değil mi ,ne güzel...

bak aşağıda ırkdaşların;

https://youtu.be/CmZRJGvLi_U
hitay kemerciyan nikli kek,atsız kral der ..
kral..

kağan mı kaldı amk.,20,.yy.'da .
bu arada +kan bağı demek türkü kabile kanı,çepni.
atam-dedemde üçüncüzade ömer paşa, kavruk kek.

senin kabilen belli değil gelmiş laga luga yapıyorsun..

laz kalanı da yazayım, batum ustaahmedov. (müslüman ve hristiyan-ortodoks lazları kapsar klan)

tatar ve nogay kabilelerini yazmayayım çatlarsın..

kız bak senin klan; https://youtu.be/juYjp1BX8ds
Kimse doğacağı toprakları kendi seçemiyor.
O yüzden insanları etnik kökenleri ile değil, kim olduğuyla değerlendirmek lazım .
Koskoca bir toplumun bireylerinin hepsini aynı kefeye koyup değerlendirmek dünyanın en aptalca, en tehlikeli şeyi.
hitay arşimidis nikli kokoreç, oğuz'a çingen,hint bulaşmış benim ki de karışık olsun.

(atsız diyor beni karıştırma, makale.)
Kürt sevicilere uygulanması gereken tarife: Kürt vergisi. Arbutus un muhteşem fikridir.
--spoiler--
ayrılıkçı türkler de gidip bunu nüfus cüzdanlarına yazdırsınlar.. devlet bunların elektrik faturasına bindirme yapmasın.. kürt vergisinden de muaf tutsun...
Arbutus Unedo
--spoiler--

Madem bu kadar seviyorsunuz bunların kullandığı kaçak elektriğin bedeli size yansıtılsın. Kürt terör örgütleri ile savaşmak için harcanan her bir kuruş size yansıtılsın. Şehit ailelerinin maaşlarını siz ödeyin. Kürtlerin ekonomimize verdiği her zarar sizin cebinizden çıksın. Kürt vergisi konsun da görelim bakalım ne kadar seviyorsunuz bu milleti.
--spoiler--
kürt vergisi konsun da görelim bakalım ne kadar seviyorsunuz bu milleti.
--spoiler--

kırdo vergisi konunca en azılı kırdo düşmanı olur bizim millet. bizim millet ancak lafla gaza gelir, havaya bir şeyler osurur ama iş icraate gelince tık yoktur. ortada bazen kırdo sorunu var diyorlar ya, hayır kırdo sorunu yok. kürdofili enayi türk sorunu var.. türk milletine ibne dersin kızar da silkersen aldırmaz hiç..
güncel Önemli Başlıklar