bugün

Ben değil ama en yakın arkadaşım Kürt kelimesini kesinlikle kullanmaz Mezopotamya eşekleri diye hitap eder.

Çok ayıp.
Çerkezi lazı gürcüsü türkü gibi onlar da bu vatan toprağının bir parçasıdır.
sevemediğim bir topluluk. gerek hareketleri gerek yaşayış tarzıyla bize bıkkınlık verdiler.
zagros dağlarından gelip türklere işgalci diyen insanlar.
iticilikte zirve yapan toplum.
anadolunun veya kuzey mezopotamyanın (güneydoğu anadolu) kadim halkı olmayan topluluk.

kürtler islam ordularının fethine kadar botan bölgesi(hakkari şırnak) ile zagros dağları arasındaki bölgede yaşıyordu. yani van ölünün güney kısımlarında. o dönemin kaynaklarıda bunları doğrular nitelikte.
emin olunki sevinen değil,sizden daha çok uzulen insanlardır.kurt olarak sinirden kahroldum orospu çocukları.@god is a dj denen eleman sen önce Türkçe yazmayı öğren sonra gel ahkam kes.işid ve birçok islamcı terör örgütüne göz yumuyorsunuz.insanları ayrıştırmaktan bıkmadınız mı? Git hesabı hukumete sor.
Pkk lilar yüzünden tüm kürtlere sövmek doğru değil tamam ama pkk nin 3-5 olduğunu da söylemeyin. Kürtlerin en az yüzde 80 inin pkk yandaşı olduğunu hepimiz biliyoruz.
şu atılan twitlere bak hepsi sevinçten havalara uçmuş. yazıklar olsun.
dindar ve eğitimli olanları candır ama avrupa özentileri ve pkklı olanları bir o kadar lanettir.
lozan'da 3-5 virahane şehir uğruna sırtımıza yüklenen amansız kambur.
Her yerin iyisi kötüsü var hepsini aynı kefeye koyamayız şimdiye kadar iyisinide kötüsünüde gördüm. Şunlar bunlar diye ayırmayın kürt değilim ama aynı bayrak altında olduğumuzu unutturuyorsunuz ayrımcılık yaparak bir bütün olmamız gerekirken bölerek asıl düşmanlara fırsat vermeyin.
devlet kurmayı becerememiş barbar dağlılar.
türklere karşı büyük bir eziklik psikolojisi vardır bunlarda. kendilerini herşeyde türklerle kıyas etmeye çalışırlar. yemek içmek bir kenara türklere bok atmak ayrıdır bunlar için.
Sümer tabletlerinde guttiler adıyla esamesi bile okunmayan topluluktur. Zaten hint avrupa dilleri o dönemde orta doğuda görünmezler.
Genel olarak doğuda yaşadığım için biliyorum iyi insanlar harbi adamlar fakaaat gel gelelim kanı bozukluğu kanının son damlasına kadar kullanan insanları da vardır ki tam bir lanettir ülke için. Ayrıca çok iyi acıtasyon yaparlar.
yaratıcı bir millet.
görsel
Faşizmin baskısı altında olan halk.
iyileri adam gibi adamdırlar.
görsel

Yorumsuz...
Özellikle föşik t.c'de önemli nüfusa sahip şanlı ırktır. Ama sevilmezler.
cuntacı piçler darbeye kalkışırken sokaklara türklerden önce akın eden asil halk.
Kürtler çalışkan insanlardır.
zagros dağlarından gelen irani halk. beluclar ve peştunlarla yakın akrabadır.
tarih boyunca devlet kuramamış irani topluluk.
güncel Önemli Başlıklar