bugün

yarın aralarına kabul edilmek için selahattin demirtaş'a teslim edilmek üzere başvuru mektubu yazdığım toplum.

kusura bakmayın. artık ben de kazanmak istiyorum. benim de canım var...
iranlıların atası olduğu iddia edilen topluluk. kim? kürtler ve iranlıların ataları ahahahahah.
Ortadoğuda yaşam, onur-gurur mucadelesi veren savaşçı millet. Allah yardimcilari olsun.
Bir zamanlar türk ün kardeşi diye bize sıvanmaya çalışan, daha sonra (şimdilerde) türkten yüz bulamayınca pers e sıvanmaya, yalanmaya başlayan topluluk. Kendilerine millet diyenleri anlamıyorum, anlayamıyorum.. Ulan tarihte kurulmuş bir kaç devleti kendinin tarihi gibi göstermeye çalışan, türkçe den, arapça dan ve farsça dan dil çalıp ortaya bir dil çıkartmaya çalışan herkes kendine millet dese neler olurdu kim bilir. Allahtan bunlar gibi pek toplum yokta kinimizi sadece bir alaya kusabiliyoruz..
avrupa'da dahil olmak üzere bulundukları bütün ülkelerde sorun çıkaran toplum.
bi türlü atasını bulamamış topluluk. kimi hititlere kürt diyor kimi medlere kimi babillere. gerçekten kafaları karışık.
atasını bulsa ne yapacağını merak ettiğim topluluk. ha mezopotamyadaki tarihi alanları katleden işide "hüleen benim atam onlar" diye dalacaksa amenna.
100 yıldır kürdistan kurabilmek için oluk oluk türk kanı akıtan millet.

içimizdeki aptal türkler hala kardeşlik, komşuluk, eşitlik falan diyor. her gün en az 3 askerimiz ölüyor. nerdeyse tamamı 94-95 nesli. daha dün kundakta salladığımız bebekler bugün şehit düşüyor ama kürtler hala mazlum rolü kesiyor.

pkk halk desteği olmadan var olamazdı. güneydoğu'da halk bal gibi de pkk'yı ve bölünmeyi destekliyor. kürtlerin gerçek yüzünü görmek için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor acaba..
bir çok ortadoğulu kabile gibi en büyük hayalleri petrol'e sırtlarını dayayıp üretmeden yaşamaktır.

fakat onu da beceremiyorlar, kuzey ırak bölgesel kürt yönetimi petrol fiyatları aşağı inince memurlarının maaşlarını ödeyememiş. avrupa'dan ve abd'den para istiyorlarmış. yani olduğu olacağı bu kadar, pkk ve hdp'liler akıllı olsalar türkiye'ye düşman olacaklarına türklerden bile daha çok sahip çıkarlardı türkiye'ye. çünkü kendileriyle baş başa kaldıklarında neler olacağı çok belli.
5000 yıldır anadolu da bulunan şanlı bir halk.
dil ailesi hint-avrupa koluna ait olduğu için hava atmaya çalışan ırk.ulan hintleri köleleştirmeye çalışan,farsları siklemeyen avrupa sırf dil ailesi yüzünden size bağımsızlık verecek sanıyosunuz vay sizin halinize.
kökeni persler olan. vatanına karşı vefakâr millet.

not: aryandırlar
anavatanı iranın zagros dağları olan, tarih boyunca devlet kuramamış irani halk.
Hala mağdur edebiyatı yapan t.c vatandaşın olan ırk.
ekmek yediği ülkeye ihanet eden kompleks yumağı haline gelmiş, kız alıp oğlan verdiğimiz, oğlan alıp kız verdiğimiz, iyice içimize karışan insanlardır. aralarında çok iyilerin olduğu lakin kötülerinin de mevcut olduğu kişilerdir.
kadim ve millet değildir. zira millet ve kadim olmak farklı vasıfların olması gerekir. senin kadimim demen öyle olmadığı gerçeğini değiştirmez.
38 bin yıldır anadoluda yaşayan şanlı geçmişi olan ırk.
Tarih boyunca onurlu mücadele etmişmişmişler,yersen!!!!!!
tarih boyunca türklerin korkulu rüyasıdır. 10 bin yıldır devletler kuran yüce halk.
bütün dünya onlarındır.
Anadolu'ya Selçuklu ile birlikte gelmiş, irani ırk. Lider olarak gördükleri adamlar köklerini medlere dayandırma derdindedir genelde. Halbuki Medler, Perslerin yani günümüzde ki iranlıların uzantılarından biridir.

iki ayrı koldan oluşmaktadırlar. irani olanlar ve ermeni kökenli olanlar olarak. Tıpkı makedonlar gibi iki ayrı milletin aynı bölgede yaşayıp melezleşmesiyle oluşmuşlardır.
müslüman olanları , kardeştir.
5000 yıldır anadolu ve Mezopotamya da bulunan bir kavimdir. Med lerin torunlarıdır.
5000 yıldır bu coğrafyada yaşadığını zanneden topluluk.
kürt ayrıdır, pkk'lı yada terörist kürt ayrıdır. Biri candır, diğeri ise geriye kalan tüm kürtlere leke süren bir terör örgütüdür. Kürtleri sevmemem için bir nedenim yok, lakin diğerine küfür edip lanet okumaya yeterince nedenim var. Karıştırılmasın.