bugün

Onu bunu bilmem de kürtler daha çok hasar veriyor.
yine de hepsini genellemeyip, ekseriyetle pek fark yoktur.
Yecüc mecücü daha görmedik ama kürtler de bu kadar çok tüketiyor her şeyi. Kürdün alacağı versus.
Tanım olarak insanlığın sonunu getirecek ırk olarak yecüc mecücden bahsedilir. Bu açıdan bakınca yecüc mecüc genele hitap ederken Kürt ırkı daha lokal bir alana hitap etmektedir.
Yecüc mecüc nedir, kimdir bilmeyen yazar entry si.
Dikkat et yecüc mecücler sen olmayasın?

Yecüc mecüclerin,
türk olduğunu işaret eden kaynaklar vardır.

Not: çinliler ile yecüc mecücler arasında gizil bir bağlantı var, bak istersen yazarımsı kişi.

Edit: sen yine de türkler ve yecüc mecücler arasındaki ilişkiye de bak.
bakkala ekmek almaya çıkınca kürt görse altına sıçıp koşarak annesinin eteklerinin altına girecek foşşiklerin kürtleri yok etmekten bahsettiği versus. gelip topraklarımızı verin bu sorun çözülsün desem dönüp al götümüzü de al dersiniz amk ödlek çakalları.
Yecüc mecüc kalmadı kardeş. Moğol istilasıydı zaten o. O geçti yani.
yil olmus 2015 halen yecuc cucuc un cikacagini sananlar var amk.
bu ırkçılık belasından muzdarip ergenlerin, vatanseverlik yaptığını zannederek, pkk ya laf söyleyeceğim derken kürtleri pkk ile aynı saf'a ittiği paylaşımlardan tiksinmeye başladım artık,
siz bunları yapmaya devam ettiğiniz sürece sizinle aynı karakterdeki ırkçı bir kürt ergeni de pkk lı olarak yetişmiş olacak,
allah rızası için yapmayın, allah'a inanmayan bedbahtlardansanız vatan millet aşkına yapmayın, bu ülkeye yazık ediyorsunuz,

kısacası kürt=pkk demek değildir, kandilde o kadar çok cnn ve bbc çalışanı var bir bilseniz.
"Kürt=pkk degildir" gibisinden hümanizm kokan,sevgi kelebekciklerini ortaya cikaran baslik. Senelerdir ayni edebiyat amk, her kürt pkkli degilmis de falan da filan da. Asil irkciligi bu devletin resmi diline saygi duymayan, her istedigi imtiyazi elde etmesine ragmen hala asker sehit eden kürtler yapiyor. Siz hala bu kafayla devam edin.
Bir terör örgütü nün gelişmesinin en büyük sebebi halkdan aldığı destektir e madem destek yok niye hala devam ediyor bu örgüt.
şubat tarihinde isyerindeki bir arkadaşımla ortaklaşa koyduğumuz tespittir. tüm alametler onları işaret etmekte. gulumsetmistir.
Cahil zevat diyen yazar burada kürtler yecüc mecüc demiyorum.

Arada vs var öküz!
ahahahahahaahahhahahaha muhammet dönemi kürtler etkili kavim değil miydi. yemin ederim şu an gülmekten ağlıyorum.

tanım: vs alır.

yemin ederim bu adam tam vatansız ya. ulan yalvardı falan diyor birde. işte gelde bunlarla kardeş gibi yaşa.
Bu başlığı açtım ya yecüc mecüc hakaret ettim diye ilk beni keser*
(#29105192) barikatlar ın arkası vatandır al bunu!
https://www.google.com.tr..._8UxUpbRL402p0nqOJkqXWR9A

Efendim türkler Moğollar ile savaşmamış mıydı?

(bkz: kösedağ savaşı)