bugün

https://www.facebook.com/...747340859316/?pnref=story
Bu saate bi bardak su içip geri yatacaklar sanırım.
tam uyanıyorlardı derken silahlı kuvvetlerimizce sonsuzluk uykusuna dönmüşlerdir efendim.
görsel
mağaradan çıkıyorlar herhalde.
ne kadar uzun sürüyor uyanmaları bunların? uykularını açmaları için yapacakları gerinme hareketleri de bir 50000 yıl daha sürer sonra yok olur giderler, ya da ermenistan yoluna baş koyup asıl memleketlerine dönerler..
Fransa, almanya, amerika başta olmak üzere birçok ülkenin kendi çıkarları için ayakta sktiklerini anlamalrı ne kadar sürecek acaba....
Zaten onlarda sizi çok sevdiği için bu kadar destek veriyorlar size.
Yoksa oradaki petrole konup size bugünlerinizi mumla aratacak olduklarından değil...
iki eşek s.kince dünyayı kırtaracağını sanan provakatör lağam faresi söylemi. Siz uyanınca olan eşeklere oluyor amk yaratığı!
bu tarz troll başlıkları neden ipliyonuz anlam veremiyorum...
buna uyanmak denmez. farklı pozisyonda uyumak denir.
bir insanın gerçekten uyanması için. din ülke millet ve terör kavramlarının yöneticiler tarafından tek amaç için uydurulup tek kaynaktan yönetildiğinin farkına varması gerek.

Dünya ve insan ırkını geri plana çekerek. tel örgü çemberi denen ülkeleri kurulup etiketleyip insanları sahiplenmekten ibaret olan milletlerle damgalayıp (mallar karışmasın misali) din ile zihniyeti ele geçirip. dünya ve insanı domuz çiftliği yönetir gibi yöneten yöneticilere karşı uyanmak gerek. onların uydurdukları kavramlara farklı bakış açısıyla bakıp tabii olmak dediğim gibi. farklı pozisyonla uyumaktır.
ulan siz önce aşiretlerinizin sömürüsünü durdurun.

demokrasiyi özümseyin.

genel olarak fakir ailelerin çocuklarını, yani o bahsettiğin ezilen saf temiz insanları şehit ederek bir yere varamayacağınızı anlayın.

sivilken karısının yanında asker öldüren kalleş sıfatının vücut bulmuş hali pkk'ya sırt çevirin.

son not: vatansever kürtleri tenzih ederim.
bir de benim geri zekalı türk milletim uyansa..

akla sarılsa, şovenizmi, hamaseti, vahşiliği, cahilli vesaire bıraksa..

ah var ya ah..

tabii bu saydıklarımın hepsini bir anda bırakması imkansız gibi duruyor..