bugün

Göğsünü gere geree.

Edit:Göt isteyen bi şey de değil kardeşim kendi topraklarında yürümen gerektiği gibi yürü.
zenci mahallesinde dixie bayrağı ile gezmek gibidir.
kürt mahallesi denilen yer Türk toprağı olduğu için normal olması gereken eylemdir.
hiç istifinizi bozmadan gezersiniz kürt mahallesinde. tam atar yapacak olan mahalledeki kürtleri belinizden mp5 çıkararak tararsınız.

this is spartaa!!!!

amına koyduğumun kekoları.
Birader amınakodum yerinde ben çalışırken oraya buraya sallayıp biz kürt milleti olarak şöyleyiz bizim adetlerimiz bunlar burası bize aittir bu topraklar bize aittir dedikten sonda göğsümü gere gere de gezerim o bayrakla. Valla çok konuşmuştu moruk da lafla peynir gemisi yürümüyomuş bunu bir kez daha anlamış olduk. Kimin toprağında kimi sikiyon lan. Göt falan da istemiyor yani kardeşim bu amına koduklarımdan niye korkuyor bu millet anlamıyorum.
yapıldığında milleti evine sokacak harekettir. bir de kalıplı 2-3 abi varsa yanında 2 mahalle toplanmadan onünde duramaz.
Devletçi bir anlayis guden her normal kafa icin yanlis olmayan bir davranistir. Anlayacaginiz dilden konuşalım ergen veletler, Bir ülkede akp gider, chp gider, hdp gider, mhp gider fakat devlet kalir. Pkk da gider, dhkpc, gulencilik, particilik hemen hepsi gecici, devlet baki eger sen o icinde fikir barindirmadigin beynini iyi kullanmazsan sana ait olan, bu gecici safsatalarin esiri olmazsan, particiden cok devletçi, cikarcidan cok devletçi olursan bayragin ne demek oldugunu anlarsin. Devletin ne oldugunu bilmeyen bebeler, birazcik olsun anlamissaniz ne mutlu size. Kozmopolit filan tam bir salaklik, fransa da, rusya da, abd de velhasıl muasir.medeniyet seviyesine ulasmis ulkelerde ama ben kozmopolitiiim dersen sikilmedik yerin kalmaz.
sakarya da olağan bir durumdur.

bir tane kürt mahallesi vardır ve mahallenin girişinde kocaman türk bayrağı vardır.

mahalleli full kürt olmasına rağmen hepsi türkçüdür, milliyetçidir, mhp ye oy toplayanları çoktur.

ve o kürt mahallesine apo tshirt ü ile girerseniz buyük ihtimal sopadan ölürsünüz.
elazığ'da çok tuhaf olmayan durumdur. mesele kürt mahallesi olması değil, içindeki insanların ülke sevgisidir.
Dosta güven düşmana göt korkusu vermektir.
açık açık size kürdistan yok demektir.
Normal olandır. Burası Sakarya.
ingiliz bayrağının tehlike arz etmeyip türk bayrağının etmesi.. bu entryi ingilizce eğitim var da efendim niye kürtçe eğitim yok diyen kürt kardeşlerime armağan ediyorum..
Pkk ve kürt ayrımını yapamayan fasülye beyinler geliştirmiş israil. Tohum sektöründe bir numara adamlar. Helal olsun.
kavgaya sebep olur. birileri bıçaklanır falan filan. hani ne gerek var neden böyle bir eylem yapılır merak ettim şimdi. he normalde isteyen istediği bayrağı taşısın üstünde ama bizim ülkemiz o kadar modern değil işte. yapılmaması en doğrusudur o açıdan.
çin mahallesinde tibet bayrağıyla gezmekle aynı şeydir.
Nasıl bir kürt mahallesi olduğuna bağlı

insan gibi davranan kürt mü?

Öşekçi,yöngeci kürt mü?
türkiye cumhuriyetinde türk bayrağı ile gezmektir.
eşşekle gezmekten daha basittir.
Normaldir,hatta haber verilsin bir Kürt olarak beraber Aynı tişörtü giyip gezelim,gereksiz girilmiş bir entrydir.
göt mü ister türk bayrağı ile gezmenin o mahallenin itaatkarlığını test etmek gibi gören yazarlar toplanmış.
gurur meselesidir adamım diyen yapamaz.
göt isteyen eylemdir.
Türkiye de her mahalle de gerek aracımda bayrakla gerek üstümde giyer gezerim müdahale edeceklerin önce beni öldürmesi gerekir.
Milleti fark etmez götü tutan varsa uzatır elini bayrağa..
sıkıntı olmaz. şu an vanın, ağrının, diyarbakırın, mardinin en geniş caddelerinde türk bayrakları dalgalanıyor.