bugün

Mantık çerçevesinde sorulacak her soruyu cevaplamaya hazırım.

Buyrun.
Hayır dışlanmış gibi hissedecek bir durum yok, neden hissedelim ki, bu ülke de kürtler olarak bizim de hakkımız var..
Burası forum mu?
Bir milletin ana vatanı ortaya çıktığı yerdir, biz buna mezopotamya diyoruz.
öncelikle neden sözlük formatını s*kiyorun onu merak ettim (bkz: siktin formatı eyledin viran)

soruma gelecek olursan eğer troll değilde cidden kürtsen neden böyle bir başlık açıp kendini dışlıyorsun manyakmısın mezoşist misin.
Hiç bir zaman kalabalık olarak tek bir kişiye girmedim, girenler vardır elbet, ama bunu sadece kürtlere endekslemek doğru değil, türkler arasında da o dediğin durum çok yaygın.
Böyle bir başlık açarak neden kendimi dışlayayım ki, biraz geniş düşün.
Sorun bakalım.
Niye bu kadar kabasınız.
Bu bir dert değil ne alakasi var dertle manyak mısın, ayrıca kendi adıma konuşayım kaba değilim. Ben size neden Bu kadar cahilsiniz diyorum mu?
"kürtlere eziyet yapılıyor" ve "pkk" hakkında düşüncelerin nelerdir.
cidden merak ediyorum bak.
Her millete eziyetler yapılmıştır, pkk'nın süper güçler tarafından kurulduğu kanaatindeyim.
Ben sınav merkezi miyim soru vereyim Tırrek.
birisiyle teke tek kavga ederken sürü haline birden nasıl dönüşebiliyorsunuz.
Ben bugüne kadar sürü şeklinde bir kavgaya müdahil olmadım, ama sürü şeklinde hatta elinde bebek olan bir kadına saldırıldığını sakarya'da gördüm.
Buyur.
görsel
Akıl noksanı kişilerin yaptığı aptalca hareketlere katlanmak zor mu ya da artık alıştın mı? Hele ü*kücü tayfayla muhabbet edince kusma isteği duyuyo musun? Teşekürler.
neden midye dolma?
Evet ülkücü kesimle değil sohbet, aynı havayı soluyor olmak bile rahatsızlık veriyor bana.
görsel
Altıma sıçtım gülmekten.. asdfghjkl.
soru mu sordun, talepte mi bulundun anlamadık ki.
Keleşle yattiginiz doğru mu.
görsel
Müslümanmısın, vatan hainimisin?
Bir kürtün diğerlerine yönelttiği cümle.

Not: Kürtçe ananı sikeyim nasıl deniyor? Dmden yazarsan sevinirim kibs.
güncel Önemli Başlıklar