bugün

aynı "kurnaz" bağımsız kürdistan düşünden caydığını bir nimet gibi anlatmaktadır. amaçsa "biz yaşayalım, bedelini türkler ödesin."dir.

(bkz: tek yol sürgün)
dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak atasözünü bana anımsatan başlık olmuş efendim. o kadar çok kaşınıyorlar ki, sonunda elindeki (onlara göre öyle) doğu topraklarını kaybedip bu ülkeden sürülecekler. ateşle oynuyorlar haberleri yok.
oracıkta imha edilmelidir.
biz buna federasyon diyoruz .
hayallerde ya da hevallerde yaşayan ibnedir.
(bkz: hevallerde yaşıyor bazı ibneler) dolu bakınızdır.
varsa bu dönemde onu diyebilecek babayiğit kürt, içtiği ne ise aynısından içip tam yüzsüz yüzünün ortasına fışkırtılası kürttür.

(bkz: yüz bulunca astarına talip olan kürt)
çaktırmadan elime bakması gereken kürttür.

edit: elime baktı ve eksi verdi.
dayaklıktır.
ırkçı/kavmiyetçi/milliyetçi 'kürtçü'dür. zira türkiye de kürdistan da ne türklerin ne de kürtlerindir.
(bkz: yeryüzü Allah ın mescididir)
Türkiye topraklarında Kürdistan kurulsa (ki kuruldu ırak'ta neyse) istanbul'dan, izmir'den, antalya'dan, mersin'den siktir olup gitmeyecek kürttür.
(bkz: kürtçülerin türkçülere verilen ilahi ceza olması)

çok ciddiyim... yukarıdaki saçma sapan, yok sürecez, yok kesecez laflarını görünce, bir kez daha emin oluyorum.

sürün sürün, her yerinize sürün!
ırkçı değilim ulan. almanların sanayisine ve çalışma isteklerine ingilizlerin sömürme yeteneklerine ve diplomasilerine amerikanın gücüne vs vs farklı ırkların üstün özelliklerine saygı duyarım ama kürtlerden nefret ediyorum uleeeeyn. ne demiş tatar ramazan: ben köpeği bile aşağılamam onu da allah yaratmış ama insanların köpekleşmesine tahammülüm yok.
izmir den, istanbul dan vazgeçmeyip diyarbakır sadece bizim olsun cinliğidir.
sadece boş bir hayal içindedir.
doğu hepimizin tüm türkiye de sizi siksin diyen kürtle akraba değildir herhalde.
hakkaride diyarbakırda türkündür,izmir artvinde kürdündür.
hatta musulda,erbilde,zahod,idohukta.kamışlıda,kobanide.
bu ülkeyi beraber kurduk beraber yönetip,büyütüp,geliştirecez.
90 yıldır hep sorunlar oldu iki halk arasında elde olmıyan nedenlerden ötürü ama sonraki nesillere barış ve huzur dolu bir ülke bırakacak bugunün insanları.

her iki halkın faşistlerine inat barış tohumları yeşerecek bu ülkede.
90 yıldır sizin bağnaz düşüncelerinizle sadece insan öldü bu ülkede.
şeyh edebalinin dediği gibi insanı yaşat ki devlet yaşasın.
az insana değer verin bırakın kürdü,türkü insan olmadan devlet te yaşamaz,kürt te türkte.
devletin varlığının sebebi içindeki halktır,devleti yüceltip durmayın elinize birşey geçmez bunca zaman geçmediği gibi.
kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama devlet dairesinde memur olarak çalışan bir arkadaşım var bu arkadaşım kürt çok iyi bir insandır bu arkadaşıma kürdistan kurulunca oraya gidecek misin diyorum yok diyor ben burda kalacağım. o zaman kürdistan diye bir devlet kurulmasını niye istiyorsun diye soruyorum. türkler bizi eziyor diyor. arkadaşım olmasa ağzına çakardım ama işte arkadaş ne yapacan.
(bkz: kuzey ırak var yer misin)
türkçe'yi iyi konuşamamaktadır. Kimse takmaz.
güzel bir büyümüğüzün konuya uygun bir sözü:

(bkz: hazır ekmek var yirmisin)
apo denen piçe "imralı" karayılan denen şerefsiz parçasına "kandil" götüne beyzbol sopası sokmuş mahluğa "hükümet" diyenlerin muhteşem yüzyıl izlerken yediği patlamış mısır tanesidir.
tanımdan öte olanlar ve olabilecekler nelerdir?
madem hakettiğini silah yoluyla alanlar var. devletler, fidanlar havalarda uçuşuyor. havada uçuşmayan tek şey mit istihbaratının artık bükemeyeceği eli öpüp yalamaya başlamasıdır. oturduğu yerde "lan neler oluyor" diyenlerin telefonlarını ve yatak odalarını izliyorsun. bi sürü vatan evladı öldüğünde "bu akan kan durmalı, konuşarak halledebiliriz, sakinn olun" diyorsun. kuruluş felsefeni bir zahmet sikeyim. "pr" çalışan yavşaklar. götveren ve kifayetsiz yavşaklarsınız hepiniz. siz kim biz kim lan. ayrılmak mı istiyorsun?
buyur ayrıl piç. ben net konuşuyorum. ben seninle birlikte yaşamak istemiyorum. sinsi gibi ülkeni kuracaksın ve hala benimle birlikte yaşamaya devam edeceksin öyle mi. yeni anayasanı, yeni devlet başkanını al ve birbirinizi sikiverin bi zahmet. beyzbol sopası iyi para yapar. takarsın bir kravat kurarsın bir şirket. yürür gidersin. orrospunun doğurduğuna bahele.
b
pkk yanlısı kürtlerin genel düşüncesidir. kürdistanı kuralım ama türkiye nin bütün imkanlarından faydalanalım mantığındadırlar. *
orospu çocuğunun ebeveynidir.

siz o kürdistanı kurun, zaten izmir'de, istanbul' da, ankara'da en küçük taşkınlığınızda kıracaklar ağzınızı burnunuzu. kurabilirseniz o da.
kürdistan benim olun türkiye hepimizin diyen kürt saçmalamıştır. bir insanın iki tane sevgilisi olmaz. birisini tercih edeceksin. ya seveceksin yada terk edeceksin. nasıl olacak bu iş. şöyle olacak. eski yıllarda istanbul da veya diğer büyük şehirlerde yaşayan rumlar nasıl ülkelerine postaladılar ise kürtler de öyle postalanacak. türk tarafına giriş pasaport ile olacak. kürdistan benim olsun diyen kürt böyle bir durumda.

türk tarafında olan evini arsasını neyini varsa değeri üzerinden parasını alarak. türkiyeden ihraç edilerek kürdistana geri dönüşümsüz olarak geri postalanacak. ve içeri alınmayacaktır. gittikten sonra tükiye nin kıymetini anlayacaksınız. çünkü bir insan birini kaybettiği anda değeri anlarmış. ve ibrahim tatlısesin meşhur parçası allah ım neydi günahım ben nerede yanlış yaptım şarkısını bol bol dinlersiniz. ve orada ne haliniz varsa görün körler sağırlar birbirini ağırlar.
Klasik şark kurnazlığı peşinde koşan kürttür. çüşşş deyince durur, yeter ki çüşşş diyecek bir otorite olsun.