bugün

Kullananin acziyetini ve zeka seviyesinin, empati yeteneginin dusuklugunu gosteren hakaret icerikli soz.
yerinde edilen küfür şiir gibidir...
Kendini ifade biçimidir. Rahatlatır.
Edince içimi rahatlatıyor sövüyorum böyle havaya suya.
küfür bir kültürdür. bazı noktalarda insanı rahatlatan samimiyet göstergesidir.
Küçükken küfür edenleri çok kaba saygısız kişiler olarak görürdüm tabi yaş ilerleyince arkadaş ortamı geyik sohbetler derken bende küfüre alıştım benim için küfür yemeğe katılan tuz gibidir o olmadan cümlem eksiksiz ve manasız kalırr.
insanı rahatlatandır.
#!&%/$€ diye telaffuz edilir.
sövmek diye de ifade ettiğimiz küfür, karşı tarafı aşağılayıcı etki bıraktıran sözler demetidir. Örnek vermek gerekirse; senin anneni sikerim bir küfürken, annenle sevişiyoruz küfür değildir.
Bazen ettikten sonra asiri tiksiniyorum, yakistiramiyorum vs ama birakamiyorum da..

Ne olacak bu halim bilmiyorum.
Birakma yontemi bilen varsa dm.
bol bol tadını çıkararak kullandığım sözel itemdir. yerine göre o anda alınan zevki (herhangi bir çeşit zevk) kat kat arttırabilir.
Bazı insanları, küfürsüz anlatamıyorsun !
edebiyatta yeri olan ama insanlarımızın onu da düzgün yapamadığı kavramdır. (bkz: orospu)yu (bkz: oruspu)yada (bkz: orusbu) yazması gibi. amacım seksistlik yapmak değil örnek vermek.
Genellikle kullanmayı tercih etmem ama "yerinde" kullanana sonuna kadar destek veririm. insanlara bir şekilde kendini ifade etmeye çalışıyorsun ve ısrarla anlamak istemiyorlar. Duygu patlaması sonucu söverek bağırarak konuştuğun zaman anlamaya başlıyorlar. Bir şekilde duygularını ve hissettiğin şeyi karşı tarafa aktarabiliyorsun. Bazen deli gibi küfretmek istesem de dizginliyorum kendimi. Gereksiz yere kullanan kızlar da erkekler de çok itici ama.
Eden kimsenin saygınlığını yok eden; edilen kişiyi üzen, öfkelendiren, endişelendiren, sağlıksız ve kötü ifadelerdir. Kullanılmasa (kimileri için- kullanmak zorunda bırakılmasa) kişi ve dünya ne kadar da güzelleşecek, yücelecek..
Hiç kasmayın gençler.
Küfür dozunda iyidir...argo da iyidir.
Bunlardan kıroluk çıkaran ağzına küfür yakışan adam görmemiştir...net brüt
Kimseye yakışmaz.
Hak edenin üstünde müthiş duran birseydir.
Küfürün çok yakışdığı ortamlarda yok degildir.
genellikle arkadaş çevresiyle alışılan, kısa bir süre sonra söylenmesinde hiç sakınca görülmeyen ahlaksız, edep dışı sözlerin tümü.

dile yapışır, alışkanlık yapar. ne zaman artık sıradan bir şeymiş gibi gelirse işte o iplerin koptuğu andır.
Biraz aciz bulduğum durumdur. insanların söyleyecek bir şey bulamadıktan sonra ki süreç.
küfür acizliktir.
kendini küfür etmeden ifade et kardeşim, böylesi daha etkili olacak emin ol.
Ayarında ve yerinde edilirse harika.
Bazen noktalama işareti bazen rahatlama ifadesi, bazen övgü bazen yergidir.
içini dokmek için son derece idealdir.