bugün

saçma olan ihtimaldir. memlekette istihbarat sadece mit in elinde değildir.

emniyet istihbarat hatta jandarma istihbarat da olabilir.

ayrıca sokak gözlemlemek büyük ihtimalle emniyet istihbaratın işidir.
+afedersiniz, siz mit elemanısınız değil mi? evet evet!
-mit de ne olaki yarraam? al simit ister misin, sıcak?
Hep onun paranoyasıyla yaşadım hatta lisede sgara içerken köşebaşındaki simitçi acaba polis mi lan dyerek derin tartışmalara girmişizdr..
şaka yollu söylenmiş olsa da gerçkeliği inkâr edilemez. Mit elemanı olmasa da (bkz: polis), (bkz: asker), (bkz: ergenekon), (bkz: zırtapoz), bi de o neydi o (facebook'da -sevişelim mi- yazan çocuk) olması muhtemeldir.
doğrudur efendim. bol bol simitçi mit elemanı vardır.
simit tablasının altında saman gazetesi varsa mitçidir.
türkiye için pek düşünülmeyen bir ihtimaldir bence. (bkz: kaç tane mit simitçi gördünüz lan)
olabilir, mümkündür.
ya mit elemanıdır yada değildir. burdan hareketle %50'dir efendim.
simitçiyle asla muhabbet etmeme sebebidir. alırlar valla ergenekon dan belli mi olur. günaydın derim parasını verir işime giderim. zaten cins cins bakıyor, tırsıyorum yalan değil.
polis olma ihtimalinden daha azdır. eniştemden biliyorum, sakal bırakmış dilenci kılığında çarşı pazar geziyordu.
ben zeytinburnu üst geçitte , ara ara beliren, peydah olan simitçinin mitçi olduğu konusunda paranoyalar yaşıyorum esasen. köşedeki simitçiyi bilmem de.

ek:zaten si-mitçi. bak. çaktın mı köfteyi. ahah. adam mitçi işte lan bildiğin. anaskiyim!
imkansızdır. önümüzde jamiryo gerçeği duruyor arkadaşlar, yapmayın!
cıa olma ihtimalinden daha düşüktür.
Ankara da insanı paranoyak yapan tahmin. işten eve, evden işe giden sıradan kıytırık bir insanım ama yine de manyak oldum.
simitçilik aslında mit'in bulduğu bir meslektir, adında anlaşılabilir bu '' si mit çi ''
bunlar hep arka sokaklar lobisi.
görsel

bazen akıllara gelen ihtimaldir.