bugün

insanların düşündüklerini önemsemeyen, kendi düşüncelerini çevresindeki normallere ve çevresindeki insanların değerlerine göre açıklamaktan korkmayan, kendi bildiğini okumaktan çekinmeyen insanın yapacağı şeydir.
bazen içinde bulunduğum durum.

edit: bunu da biliyodum *
dünya sikime minare götüme tarzı takılan yazarın yazdıkları.
(bkz: delikanlı yazar)
(bkz: silineceğini bile bile entry yazmak) bununla benzerlik gösterse de aralarındaki fark ;silinene modlar karar veriyor,kötülemeye modlar ve yazarlar karar veriyor.ama ikisi için de ortak olması gerek özellik objektif olmak.kötülenmeyen ve silinmeyen entrylere.... * *
(bkz: racon kesmem kafa keserim)
erkek yazarın penisinden aşağı , kasımpaşa olması durumudur.
(bkz: kötüleneceğini bile bile entry girmek) başlığında daha önce işlenmiş hadise.
(bkz: demirden korksak trene binmezdik)
kim ne derse desin bu benim düşüncem, benim doğrum, herkese göre doğru olmak zorunda değil mantığında olan insanın yapacağı eylem.
cesaret isidir... onemli olan dusuncelerini soylemekse ayrica takdir edilesi entrydir...
kişiliksiz, korkak fakat popüler olmak yerine, inandığını söyleyen eleştirilmekten ve eleştirmekten korkmayan popülaritesi düşük bir yazar olmayı tercih eden sözlük yazarının davranış tarzı.
(bkz: kafasına sıkmak)
"eksi oydan korkmam yalandan korktuğum kadar" felsefesini benimsemiş...kendi doğrularını yaşayan delikanlı insanların yapacağı eylemdir (bkz: tttddd)***
(bkz: söylediğinin arkasında duran yazar)
(bkz: yürekli yazar)
(bkz: cengaver)
tersi için
(bkz: ayar yememek için etliye sütlüye karışmayan yazarlar)
(bkz: düşünce özgürlüğü)
Sözlük'te yok!

Ama aşağıdakiler belki işinize yarar.

(bkz: kotulemeleri umursamıyor gibi davranmak)
(bkz: kotulenecegini bile bile entry girmek)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: canın sağolsun)
(bkz: kötü oyları iplememek)
(bkz: oy nedir ki maksat paylaşım)
malum bedevinin kutuplara gidip orda çıplak gezmesinden farksız durumdur
toplumsal baskıya boyun eğmeyip, düşüncelerini açıklamaktan kaçınmayan yazar davranışıdır. *
(bkz: #354592)