bugün

iyi bir dayağı hak eden kişidir. muhtemelen hiperaktif birisidir ve çok da normal olduğu söylenemez. birisi öldüğünde telefonu eline alıp sağı solu arar ve bundan gerçekten zevk alır.
(bkz: felâket tellalı)
sadist olma ihtimali yüksek olan kişidir. *
Hümanist olma ihtimali az olan kişidir.
- olum finalden 10 almışın lan ben de 90 almışım.
+ hönkk

+ yarın istanbula bilet aldım gidiyorum.
- lan yollar yarın buz tutacakmış, feribot seferleri de iptal olmuş. ben bu akşama aldım.

- ikinci öğretime zam yapmışlar lan iki buçuk milyar olmuş. benimki 170 milyon allahtan.

- lan sizin apartmandan elektrikçi çıkıyodu, sizin elektriği kesmiş olmasın. iyi ki dün ödemişim ben.
ortamın 'bok yedi başıdır' nerden bi kötü haber duysa yemez içmez, muhatabına yetiştirir, dövülesi şahsiyettir.
(bkz: baykuş) *
çogunlula öğretmenler

Şekil 1 A : Lisede

Ali 45
Mustafa 60 >Ender bir vakaa
Ahmet 25 > her sınavda cankurtaran not 24=0 ken 25=1 olması ögrencilerin taptıgı not sisteminin özelliğidir.

Ali'yi okurken yüz ifadesi :O
Mustafa'da '' '' :(
Ahmet'de '' '' nihahah * şeklinde değişkenlik göstern ifadeler topluluğunu yapan öğretmenler...
bilumum yurdum televizyonunun ana haber bültenlerini hazırlayan kişilerdir. sanki böyle trajik bir durumun, ya da bir felaketin haberini yaparken zevk alıyor ibneler. arkaya ciğere aparkat makamında bir farid farjad eseri. * buğulu bir ses tonuyla, forumlarda sıkça rastlanan hüzün yüklü düz yazıların birkaç dizesinin uyarlaması... "buraya bakmıştı, o masmavi umut dolu gözleri... en son, buradan el sallamıştı evladına, burada öpmüştü, koklamıştı sevdiğini, belki de son kez burada sarılmıştı, bir daha asla dokunamayacağını hissettiği o bedene..." bu ne lan, bu nasıl bir sinan çetin yapımıvari televizyon programı cümleleridir? dünyanın hangi ülkesinde böyle bir haber formatı vardır, aklım ermez.

hemen yakın zamanda gördüğüm bir olayı örnek vereyim.

thy uçağı hollanda'da kaza yapmıştır ve ölen kişilerden bir tanesi sanırım göreve yeni başlayan ikinci pilot ya da benzeri bir kişidir. show tv'nin haberi aynen şöyle; (fondaki müzik: http://www.youtube.com/watch?v=YB1d0lcQfWc ) bir tane haber spikeri elinde bir mikrofon, rahmetlinin oturduğu siteye gider ve asansöre biner, parmak görünür; üçe basar... kapının karşısına geçer ve; "bu sabah, bu kapıdan dışarı çıkan falan filan, bir daha asla geri dönmemek üzere kilitledi evini. ve işte gördüğünüz gibi zile basıyoruz; (bi de zile basıyor ya, gel de sıyırma) kapıyı açan yok...

ya böyle bir haber tarzı var mıdır arkadaş? böyle bir saçmalık, böyle bir ölümden prim yapma, insanların duygularını hiçe sayma nerede görülmüştür? o adamın 70 yaşındaki annesi bu haberi tesadüfen izlese bi yerde, düşüp bayılsa hanginizin umrunda olacak? ya küçük yaşta bir çocuğu olsa malum kişinin, bu çocuğun aklından bu kareyi silmeye birkaç dakikalık reytinglerinizden kazandığınız üç-beş kuruşunuz yetecek mi? hiçbir şey demiyorum, zaten youtube açık kaldı, arkada goleh pamchal çalıyor, ciğerim delindi... allah belasını versin böyle haberlerde emeği geçen herkesin...
ali kırca. yüzünde okunuyor aldığı sadistçe zevk.
her sınıfta bir tane bulunur bunlardan...
babaannemce 'kara haber getiresice'.
-hasan abi
+noldu?
-deden öldü ahahah
+orzbu evladı.
(bkz: baltalı ilah)
- abi yenge iyimiş.
- tabi olum *
- ama o kız veriyo. *
- hönk ?!!
-olm benim hatun çok farklı yaa. yerim.
+senin hatunu parkta başkasıyla yiyişirken gördüm. 85 numara sütyeni var galiba ?

-annem bitanemdir. asla bırakmam onu. canım benim.
+kanka anneni geçen gün ferdi amcanın eve girerken gördüm. dul değil mi lan ferdi amca ?

-öğretmenim vardı bi tane. taş gibiydi. of ulan.
+şşş. dur orada. ayıp olm namusluydu kadın.
(bkz: kısırdöngü)
amına koyulmalıdır.
(bkz: akasya durağı ali kemal)
sadisttir pislik.
ilkokulda bol bol "yok yazıldınız ehehehe." demiş insandır. sadisttir.
Kötü haber almaktan bıkmış arkadaşların korkulu rüyası. Kendisi iyi haber duymaktan hiç haz etmiyor test edildi / onaylandı.
kötü haberi verirken bir de zik varmış gibi gülen baykuş türüdür.

'ne gülüyon yarraam, çok mu gülüncüne gitti' diyince genel de susup siktir olup giderler.
Gamlı baykuş.
kötü haber almaktan zevk duyan kişiye nazaran daha normaldir.
(bkz: huzur azgını)
herkestir bu. herkes kötü haber vermekten hoşlanır çünkü gogolardan dolayı hep.