bugün

bütün gün derslere girmişsinizdir, yorulmuşsunuzdur, üstüne birde sevgiliniz ile kavga etmişsinizdir. eve doğru giderken markete uğrarsınız ve geceyi geçirebilecek alkol ve nevale alırsınız, böylelikle en azından kötü geçen bir günü az da olsa unutmaya çalışırsınız.

(bkz: 70lik vodka ve sınırsız enerji)
imlaya uymak olabilir mesela.
(bkz: ardandan)
fosur fosur uyumak.
oturup gora yı izleyerek kıyasıya kahkaha atmak.
sıçmak.
Ağlamak.
Ben öyle yaparım. Hatta sonunda ağladığım birkaç kitabı alırım, o yerleri yeniden okurum, yeniden ağlarım. Hem kitaba ağlarım sözlük, hem kötü geçen güne...
kahve ve sigaranızı alarak yazı yazmak.
(bkz: ben birazdan yapcam da)
ben şahsen kendimi tuvalete atıp 1 buçuk saat boyunca yavaş yavaş sıçarım. Günün en güzel saatleridir.kendimi orada iyi hissediyorum. kendimi buluyorum orda. ben buyum
bir soğuk bira deniz kenarında.
karanlık bir odaya geçip müzik dinleyerek boş boş hiç bir şey düşünmeden uyumak. kaygısız olmayı öğrenmeye çabalamak.
bira, şarap gibi bilimum enerji içeceklerini ben böyle hayatın ta a.q söylemi eşliğinde yalnız yalnız gövdeye indirmektir. sızdıktan sonra yatak düşünsün napıcanı.
kocaman bi kutu dondurma alıp bitene kadar yemek.
uludağ sözlüğe yüzlerce entry girmek*
mutfağa girilir , her türlü soğuk içecek ve abur cubur alınır , televizyon açılır , disko ya da medya kralı varsa izlenir .Eğer bunlardan birisi yoksa güzel bir film koyulur ve filmin ortasında uyunur
bir boka benzemeyen minimal şiir bölümüne içini dökmek