bugün

Trabzon'da gerçekleşmiş olay. Bunu yapanın ben... Neyse ben bugün sövmücem.
Ne alıp veremediğiniz lan masum hayvancağızla? El feneri sokmak nedir lan?

görsel
Şimdi bu adam yakalansa 300 tl para cezası verilecek işte adaletin kestiği parmak bana kalsa bu ülkede nefes almaya hakkı yoktur.
Pu senin ananı sikeyim hayvan herif.
Türkiye denen lağım çukurunda sıradan bir gün. Ya samsun ya adana'dır dedim trabzon cikti, o da olumlu.
Hayvana yapılan eziyetin tecavüzün cezası ağır olmalı, ağır olmadığı için yüz bulup masum canlıları katlediyorlar.
köpeğe bu eziyeti yapan şeref yoksunu tespit edilebilir ise, fener üstünde parmak izi araması yapmayı akıl ederlerse tespit ederler bence, emsal değerde ceza almalıdır.
misal köpeğin boyunun uzunluğu ile vücudundan çıkartılan cismin oranı ile birebir olacak şekilde bu şeref yoksunun vücuduna yabancı cisim sokulmalıdır.
300-500₺ para cezası bu tip şeref yoksunları açısından caydırıcı değildir.
bu gün hayvana bu eziyeti yapan yarın insana daha beterini yapar, sonuçta sadist duygularını hayvanlar bir noktadan sonra tatmin etmemeye başlayacaktır.
bu tip şeref yoksunlarının, toplumdan izole edilmesi gerekmektedir.
inanmak istemediğim olaydır.
Bunu yapan bir insan olamaz. Yoktur böyle bir şey.
işin ilginç yanı el feneri yanıyormuş.
inşallah Türkiye'de değildir dedim ama maalesef yine Türkiye'de çıktı..
Aynen bir yerine monte etsinler.
Müslüman orta dogu şaşırtmıyor.
Masum bir Köpeğe bu eziyeti yapan iğrenç insan bu yaptığının aynısının daha kötüsünü yaşamadan ölme.
Olum neden lan? Dişi bir köpeğin vajinasına el feneri sokmanın amacı ne mantığı ne? Anasını siktiğimin orospu çocukları. Yakalansa bile devlet ceza vermiyor ki orospu çocuklarına. Böyle iğrençlikler duyuyoruz.
bunu yapan net orospu çocuğudur.
Köpeğe bunu yapanın allah belasını versin.
Bu güzelim hayvanlara Bunları yapanların elleri kırılsın.
Vicdansız, sapııkk.

Allah'ın laneti bunu yapanın üzerine olsun
Harbi hastayız ha. içinde sakladığı pisliğin dışa vurumu olsa gerek.
Akıllı bi adam bunu yapmayı düşünmez bile. Ağzı var dili yok hayvanın, sırf gücün yetiyo diye bunu yapmak niyedir.

Bunu yapanında bi anası babası var awk.
Lüften çocuklarınızı iyi eğitin, eğitim dediğimiz şey okul değil. Eğitim evde başlar. Çocuk yanlış bişey yapıyorsa dövmeyin, niye yanlış olduğunu öğretin. içinde biriktirdiği şeylerin dışa vurumu gücsüz canlılar üzerinde oluyor.
Asıl anayı babayı eğitmek lazım, önüne gelen çocuk sahibi olamamalı.

Bunun nedeni birçok şeye bağlı tabi sadece anne-babaya yüklemekte doğru olmaz.

-Akıl sağlığı
-Eğitim
-sosyal kültürel alan
-adalet sistemi
bunların iyileştirilmesi/olması gerekiyor.
Ulan bu memleket resmen hayvanların cehennemi oldu.
bunu yapana el fenerini sokmak lazım.
oraya değil buraya sokulur amk yaratığı diyerek...