bugün

dört senelik üniversite hayatımı kyk'da geçirdim çok eğlenceli ve güzel günlerdi.
Yurdunda kalanlar telefonlarını nasıl şarj ediyor merak ediyorum. Ulan oda altı kişilik üç tane priz var birinde buzdolabı takılı, diğerleri kapının yanında. Nasıl ya nasıl.
WiFi sini bağlanılmayan bağlansada YouTube dan başka birşey açmayan kurum. Tabii bu internet sıkıntısının sebebi 1000 küsur erkeğin testosteron hormonu.
Saolsun beni erkek yurduna yerleştirmiş aahshshs ögrendiğimden beri kahkaha atıyorum, teşekkürler kyk bi sürü kızın çirkefliğiyle uğraşamazdım.
Bugün burslar açıklandı alt sınıftan veya kendi sıfımdan bu yıl başvuranlar oldu. Sorduğum ve maddi durumları gercekten iyi olmayan(üzerlerine hiçbir şey yok,asgari ücret veya emekliyle geciniyorlar) tanıdıklarımın hiçbirine çıkmamış.

Bana da ilk burs çıktığında hem çok sevinmiştim hem de biraz kötü hissettim çünkü maddi durumu benden daha kötü olan arkadaşıma cıkmamıstı.

Ama sanırım bu yıl genel olarak çoğu kişiye burs çıkmamış.
En azından benim için, son derece adil bir kurumdur.

Fakir olduğum için geçen sene bana burs vermiştir.
bana,
ne bursu la şopar diyen kurum.
çok kırgınım sözlük.

edit: yurtta kalıp üstüne burs alıp halen beğenmeyenler var, kardeşim daha ne istiyorsun.
Bana burs çıktı, inanmadım baştan öğrenim kredisi sandım arkadaşlarıma attım sonucu harbiden de burs çıkmış.
Üçüncü sınıfta burs Çıkması beni epey şaşırttı, yani mutlu oldum açıkçası fakat anlamadığım şey 75 burslu okuyorum, acaba onunla mı alakalı çıkma durumu çünkü 1. Ve 2. Sınıfta tam bursluydum çıkmamıştı.
Enteresan açıkçası.
Bana burs çıktı. 4 sene boyunca sizin vergilerinizi piç edeceğim mutluyum.
Sonunda Devlet de seni atamayacak verdiği burstan fazlasını sınav ücreti olarak alacak.
Hiçbir fakire burs vermeyen devlet kurumu..

Gno ikinin altina düşmesin, yoksa o hayallerin suya düşecek kardeşim.
81 ilde üniversiten vardır ama okumaya gidecek kyk yurdun bile yoktur.