bugün

devletine ve milletine ihanet eden kızdır.

devlet size kalem defter kitap alın diye veriyor o paraları ayıp be.
hap mı?? alir almaz direkt kyk yurt ödemesi ve kredi kart borcuna gidiyor.
vardı böyle tanıdık kızlar iletişimi kestim. allahım cehennemde cayır cayır yak bu patlakları amin.
puh rezildir devletimizin eğitim için verdiği parayı sen nereye harcıyorsun pis rezil. evet.
tecavüze uğramış olabilir. if yine çok safım çatır çatır sevişti tamam.
baba parası ile o kızı kandırmış düşünmeden ve korunmadan sevişmiş risk oluştuğunda topukları kıçına vura vura kaçan erkek arkadaşının bokunu temizlemeye çalışan kızdır. azıcık erkek olsaymış keşke...
Tüyü bitmemiş yetimin hakkını nerelerde kullanan kişidir. Evet.
Fütursuzca yaftalanmaya maruz bırakılan kızdır.

Ya isterse gider ananas alır ister patates alır ister hamilelik testi alır size ne ahlak bekçilerim. Bi de "ailesinden gizli saklı yaşıyo" mevzusu var ki bin beter. Ya zaten aktif cinsel hayatını ailenizle detaylı paylaşıyorsanız en ala sapıksınız benceasdf. Tabii bizde toplumsal bi tabu olduğundan mütevellit gençler evlendikten sonra ilk geceleri için yakınları tarafından detaylı sorguya çekilir, ortak bir deneyimmişçesine paylaşılır falan. Şimdi vay efendim ailesinden nasıl saklar yuhalamaları bu bağlamda açıklanabilir ama hiçbir şekilde meşrulaştırılamaz gözümde. Mühim olan toyluk döneminde göz göre göre pişman olacak bi hata yapmamak, gerçi yaparsanız da canınız sağolsun. Arkasında durduğunuz ve bilinçli yaşadığınız bi birliktelikten utanmaktansa sizi yaftalayan ahlak bekçilerinden utanın. Bi de bu parayı geri ödememek için size evlilik seçeneği sunan / dayatan devletten utanın.
bir vatandaşının parasıyla kaçak saray yapmak değildir.