kapat

kuzey güney

1. 1 1
    kuzey güney türk drama telvizyon dizisidir. 7 eylül 2011 de kanal d ekranlarında yayına başlamıştır. başrollerini kıvanç tatlıtuğ, buğra gülsoy ve öykü karayel paylaşmaktadır.
    dizinin senaryosu ece yörenç ve melek gençoğlu tarafından yazılmıştır. dizinin yönetmeni ise hilal saral dır. dizinin yapım şirketi ay yapım dır.
  2. 0 0
    Spoiler olabilir turk dizisinde spoiler vermek bir garip geldi simdi nedense..

Güney ruyasinda ferhat' i vuruyor ruyada cemre' de var ama duyabildigim kadariyla cemre' nin dedikleri ferhat' in ormanda vuruldugu gece dedikleriyle ayni. Guney bunlari nerden biliyorda ruyasinda goruyor? Ferhat' in dediklerini duyamadim kalabalik bir ortamdayim.. Dogru mu duydum ve anladim? Biri deyiversin? Dogru anladiysam eger guney mi vurdu ferhat' i?
  3. 0 0
    biz mahallenin 10 lira aylik ucretli spor salonuna spor ayakkabisiz giremiyoruz. kuzey masallah on numara spor salonuunda takim elbiseyle dolaniyo. o ayakta galos olacak arkadas!!!
  4. 1 1
    kuzeyin sirketle ne ilgisi var da superman gibi her b.ka atliyo, her sorunu cozuyor
  5. 1 1
    başlarda çok keyifliydi, konular güzeldi. şimdi konudan konuya atlamaya başladilar. ama senaristleri de tebrik etmek lazim.
    an itibariyle de simay bok yoluna gidecek. dizide ölen ölene kurtlar vadisini geçecekler, kameramanlarda kalmayacak, herkes gidici.
  6. 1 1
    kuzey'in simay'ın evini dağıttığı dizi.

--spoiler--
    oğlum çilingiri çağır.
    --spoiler--
    *
  7. 3 3
    yetişin komşular havaaar cat fight var.

edit: aha gafasi yarıldi.
  8. 0 0
    kuzey'in boruyu döşediği bir sahneye eşlik etmektedir. acıyor mu mr. sinaner?

completed..eheh
  9. 0 0
    kuzeyin göt edişi completed.
  10. 1 1
    izledğim tek türk dizisi diyebilirim. ondan bundan kaçmak için çok güzel bir bahane kendime. başlayacağı zaman çocuk gibi sevinerek tv başına geçtiğim oluyor.* ayrıca hiç de fena değil lan sürüklemese izleyemem sonuçta. ha bir de bu bölümün finali çok tatmin etti la kuzey nek koydu öyle be!*
  11. 0 0
    kuzey in plani diye tweet acmislar bende diyorum ne bu? demek ki buymus. kuzey herkesi fena göt etti. hakettiler ama du bakalim bundan sonrasi ne olacak. banu da yastikla gezmeyi istemedi herhalde, cocugu da öldürdüler.
  12. 0 0
    son 3-4 bölümdür pek iç açıcı olmasa da bundan sonra biraz şenlenecek gibi.
  13. 1 1
    cemre'nin can sıktığı dizidir. her geçen gün daha da antipatikleşmekte.
  14. 0 0
    son zamanlarda kotu gitse de dun aksamki bolumuyle cok heyecanli olmayi basaran dizi. aslanim guzey, hadi bitir sunlarin isini.
  15. 1 -1
    Dünkü 55. bölümüyle Cemre karakterine boş sahneler vermeyi bırakıp Zeynep karakterinin sahnelerini çoğaltmasıyla reytingleri yükseltmiş dizi. Merve boluğur'u sevmeyenler bile onun inanılmaz ekran ışığını farketmemiş olamazlar.
  16. 5 1
    işler güçler de büşra pekin neyse, burada da cemre aynı şey. ikisi de dizinin amına koyuyor.
  17. 0 0
    kıvanç tatlıtuğ'un oyunculukta ve şöhrette tavan yağtığı dizidir. behlül rolüne kıyasla dahada dikkatimi çekmiş ancak dizi senaryosunda yer yer abartılı sahneleriyle ''hadi ordan'' dediğim ay yapım'a ait proje.
  18. 2 2
    son 1 ayda tek bir defa izlediğim dizi. yemin ediyorum tek bir bölümde 3 haftayı anlayabildim. ben çok şey bekliyordum bu diziden ama korkulan şey dizinin başına çoktan geldi.
  19. 0 0
    artık çok sıkıcı olmaya başlayan dizi. bünyesinde birbirinden ezik kızlar bulunduruyo. ulan insanda biraz gurur olur be.
  20. 0 0
    kuzey in son hamlesi ile carsinin karistigi dizidir. yeni bolumu merakla bekliyoruz.
  21. 2 2
    yontmataş devrindeki mağara adamı seviyesinde zekaya sahip olan kuzeyin son bölümdeki entrikayı nasıl döndürdüğüne şaşırdım doğrusu.
  22. 2 0
    amerikan dizisinden etkilenmiş olan turk dizi sektörünün bize yeni armağanı olan çakma abd dizisi...
  23. 0 0
    henüz bozmamış olsada diğer bozan diziler gibi senaryo bitişinde ekleme yapılmamasını, yerinde bitmesini umduğum dizi.
  24. 1 1
    simay canaş*'ın sonunda kafasının çalışmaya başladığı ve her sikim hıyar diyenin arkasından tuzlukla seyirtmemeyi öğrendiği; kuzey tekinoğlu'nun kendini aştığı bölümünü izledik. kuzey'de o dolabı çevirecek kafa var mıydı yaaa?!
  25. 0 0
    cemre'nin köşkte kalmasının fena halde sıktığı dizi. cems, o köşkten ebru'yu da barış'ı da da pataklayıp çıkardı ya, hadi neyse. yemiyoruz bunları senaristler. eski cemre'yi ve kuzey fırtınasını gönderin.

köşkte geçen sahnelerde öykü karayel'in başarılı performansını bile göremiyoruz. çünkü sürekli tehdit karşısında susan saçma sapan bir cemre var. evde şıpıdık terlikleriyle yürüyen doğal cemre'yi istiyoruz, köşkteki saçı maşalı cemre'yi değil.

kuzey'in sümer'i patakladığı o sahnenin bir benzeri gelmeli. bardaki o gaz dayak sahnesi, cemre'ye şantaj yapan barış'a da gelsin lütfen.