bugün 748 başlık

kuzey güney

1. 0 0
    Kanal D'de yayın yapmış çok sevilen bir dizidir.
  2. 1 -1
    --cemre'ye karşı nefret içeren spoiler--

şimdiiiiii, ben bu diziyi 2. sezondan izlemeye başlamış biri olarak zeynep denen hanım kızdan nefret edenlerden yalnızca biriydim. biriydim diyorum çünkü artık eskisi gibi değilim kendisine karşı. az çok anlatılanlardan biliyordum neler olduğunu ama geçen günlerde bir bölümüne denk geldim, vay arkadaş, kuzey " ben zeynep'ten çok hoşlanıyorum " diye ali'ye anlatıyor. gayet sevişiyolar. elele, göz göze, diz dizeler. mal cemre de sözüm ona kankası kuzey'in. aralarına girmek için elinden geleni yapan bir karaçalıymış esasında. ali'nin evinde bunlar bahçede öpüşürken görünce önce orayı terk edip, yarı yolda dönüp kapıyı yumrukluyor kuzeeeeyyyy kuzzeeeyyyyyyy diye, kıskanç orospu. sonra da ay çok özür dilerim ben zeynep'in burada olduğunu bilmiyordum bıdıbıdıbıdıdı. zeynep bi ince durumları fark edince " neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ayıp senin bu yaptığın, yuhhhhh, kuzey'den mii, beeeennnnnnn ühühühhühüü " ayaklarında. zeynep gidip özür dilediğinde ben yanlış anlamışım cemrecim nolur beni affet diye, " hayıııırrrrr, sen beni ne gibi bir duruma soktunn " diye tripten tribe koştuğuna bizzat şahit oldum.

arkadaş, zeynep haklı cemre'ye kurulmakta. ben olsam saçını başını yolardım. iki arada bir derede kızı nasıl salak yerine koymuşlar belli değil. gerçi kuzey'in de yüzüne bakılacak tarafı yok zeynep açısından bakılınca ama aşk işte. tamam şirket muhabbetleri vs. karışık ve tehlikeli durumlara girmesi biraz abartı ama cemre'de melek değil. şimdi kalkmış kızın yüzüne yüzüne " kuzey beni seviyor " diye çingene çingene konuşuyor. pis hırsız.

artı yeter ya farat'ın katili kimse çıksın artık kabak tadı verdi.

--cemre'ye karşı nefret içeren spoiler--
  3. 0 0
    birbirine zıt iki yöndür.
  4. 0 0
    önceki yorumlarda görüldüğü üzere, aksiyon, macera, heyecan, hafif aşk temalı bir dizi olmaktan çıkmış, kadınların altın günlerinde çekiştirdiği komşunun kızı durumuna düşmüş dizidir. Sırf kadın oyuncular üzerinden entrika çevirip diziyi kıskançlıklar furyasına çevirirsen durum bundan ileri gidemezdi zaten.
  5. 0 0
    ali öldükten sonra gazı kaçmış dizi. ali varken dostluk kardeşlik rekabet envayi konu vardı şimdi içi boşaldı. sami beyde olmasa hiç çekilmez.
  6. 2 -2
    Kanal D'de yayınlanan ve türkiyedeki kezbanların %90nının kıvanç tatlıtuğun baklavaları için izlediği dizi.
  7. 0 0
    karanlık, sessiz bir odada ağlayan genç kızına gidip "bir yerin mi ağrıyo" diye soran babayı içinde bulunduran dizidir.
  8. 3 3
    'Kuzey'in düzenli bir seks hayatı daha doğru hiç bir seks hayatı olmaması; davranışlarına ne kadar yansıyodur? ' sorusunu soran dizi...
    Ulan gül gibi delikanlı bu kadar abaza bırakılır mı be? yazıktır!
  9. 1 1
    kuzey güney türk drama telvizyon dizisidir. 7 eylül 2011 de kanal d ekranlarında yayına başlamıştır. başrollerini kıvanç tatlıtuğ, buğra gülsoy ve öykü karayel paylaşmaktadır.
    dizinin senaryosu ece yörenç ve melek gençoğlu tarafından yazılmıştır. dizinin yönetmeni ise hilal saral dır. dizinin yapım şirketi ay yapım dır.
  10. 0 0
    Spoiler olabilir turk dizisinde spoiler vermek bir garip geldi simdi nedense..

Güney ruyasinda ferhat' i vuruyor ruyada cemre' de var ama duyabildigim kadariyla cemre' nin dedikleri ferhat' in ormanda vuruldugu gece dedikleriyle ayni. Guney bunlari nerden biliyorda ruyasinda goruyor? Ferhat' in dediklerini duyamadim kalabalik bir ortamdayim.. Dogru mu duydum ve anladim? Biri deyiversin? Dogru anladiysam eger guney mi vurdu ferhat' i?
  11. 0 0
    biz mahallenin 10 lira aylik ucretli spor salonuna spor ayakkabisiz giremiyoruz. kuzey masallah on numara spor salonuunda takim elbiseyle dolaniyo. o ayakta galos olacak arkadas!!!
  12. 1 1
    kuzeyin sirketle ne ilgisi var da superman gibi her b.ka atliyo, her sorunu cozuyor
  13. 1 1
    başlarda çok keyifliydi, konular güzeldi. şimdi konudan konuya atlamaya başladilar. ama senaristleri de tebrik etmek lazim.
    an itibariyle de simay bok yoluna gidecek. dizide ölen ölene kurtlar vadisini geçecekler, kameramanlarda kalmayacak, herkes gidici.
  14. 1 1
    kuzey'in simay'ın evini dağıttığı dizi.

--spoiler--
    oğlum çilingiri çağır.
    --spoiler--
    *
  15. 3 3
    yetişin komşular havaaar cat fight var.

edit: aha gafasi yarıldi.
  16. 0 0
    kuzey'in boruyu döşediği bir sahneye eşlik etmektedir. acıyor mu mr. sinaner?

completed..eheh
  17. 0 0
    kuzeyin göt edişi completed.
  18. 1 1
    izledğim tek türk dizisi diyebilirim. ondan bundan kaçmak için çok güzel bir bahane kendime. başlayacağı zaman çocuk gibi sevinerek tv başına geçtiğim oluyor.* ayrıca hiç de fena değil lan sürüklemese izleyemem sonuçta. ha bir de bu bölümün finali çok tatmin etti la kuzey nek koydu öyle be!*
  19. 0 0
    kuzey in plani diye tweet acmislar bende diyorum ne bu? demek ki buymus. kuzey herkesi fena göt etti. hakettiler ama du bakalim bundan sonrasi ne olacak. banu da yastikla gezmeyi istemedi herhalde, cocugu da öldürdüler.
  20. 0 0
    son 3-4 bölümdür pek iç açıcı olmasa da bundan sonra biraz şenlenecek gibi.
  21. 1 1
    cemre'nin can sıktığı dizidir. her geçen gün daha da antipatikleşmekte.
  22. 0 0
    son zamanlarda kotu gitse de dun aksamki bolumuyle cok heyecanli olmayi basaran dizi. aslanim guzey, hadi bitir sunlarin isini.
  23. 1 -1
    Dünkü 55. bölümüyle Cemre karakterine boş sahneler vermeyi bırakıp Zeynep karakterinin sahnelerini çoğaltmasıyla reytingleri yükseltmiş dizi. Merve boluğur'u sevmeyenler bile onun inanılmaz ekran ışığını farketmemiş olamazlar.
  24. 5 1
    işler güçler de büşra pekin neyse, burada da cemre aynı şey. ikisi de dizinin amına koyuyor.
  25. 0 0
    kıvanç tatlıtuğ'un oyunculukta ve şöhrette tavan yağtığı dizidir. behlül rolüne kıyasla dahada dikkatimi çekmiş ancak dizi senaryosunda yer yer abartılı sahneleriyle ''hadi ordan'' dediğim ay yapım'a ait proje.