bugün

annenin sarılıp, ağrıyan yeri öpmesi. çocukluğumu özledim.
Doktor tavsiyesi haricinde kullanılması sakıncalı olan ilaçlardir.
apranax ford.
Çok icersek kalp agrisini da gecirir mi merak edilendir.
sevgili, anne, baba,eş, çocuk sarılması.
örneğin arveles. mazejik'in muadili.
ağrıyan uzuvla ilgili olduğu için kesin yanıt verilemez. en kuvvetli ağrı kesici doktor önerisi olabilir.
(bkz: relpax)
(bkz: #6904187)
(bkz: avmigran)
sağlam bir sex olabilir.
majezik'dir.

bu arada bir uyarı apranax ford kullanmayın kalp krizine sebep oluyor. dikkat edin ve doktor kontrolü olmadan kendi kafanıza göre 1 den fazla kullanmayın.
Maxaljin.migreni olanlara şiddetle tavsiye edilir.
Apranaxdır. Ama bir o kadar tehlike arz eder, uyuşturucu etkisi yaratır, tüm ağrılarınızdan kurtarır, fazlası bağımlılık yapar ve çiğnenmesi ya da ağızda bekletilmesi durumunda beyin kanamasına sebep olur yani işe yaramasının yanında zararıda büyüktür.
Minoset plus.
çok şiddetli ağrılarda uzman hekimin yazdığı kırmızı reçeteyle alınabilen morfindir.
Arveles ve majezik bir bende mi işe yaramıyor be?

Apranax efendim, iyidir.
Alvares ve majezik.
kodein başkanın türevleri olan haplar ama küçük düşünmeyin morfin, eroin, metadon ve afyon türevlerinin hepsi iş görür.
Selectra vb.
"odun"dur. mevcut ağrıyı keser ancak uygulandığı bölgede yeni ağrılar başlatabilir..

benden sizlere tavsiye arkadaşlar zaten biliyorsunuz gerçi de kullanmamaya çalışın ağrı kesicileri. vücuda faydadan çok zararları var.. kısa süreli çözüm oluyor evet ama ya sonrası ? o yüzden dayanılamayacak seviyede değilse ağrılarınız doğal yollar ile bir nebze rahatlatılarak geçiştirilmesi daha sağlıklı. içinde kimyasal olan şey yarar getirmez..
Narkotiklerdir.
Reçete gerektirir ( kırmızı o yetmedi yeşil sanırım)
Aldıktan sonra uyanmanız, uyandıktan sonra beyninizin normale dönmesi zaman alır. Zaten ağrı adınını bile unutuyorsunuz.
Sahi la nerdeyim ben...
apranax vardı eskiden, iyiydi.
(bkz: morfin)
evet herkesin başa yazdığı üzere arveles iyidir.
bir de benim kuvvetli olarak kullandığım apranax fort tur.
Zero etkilidir. Ancak diş için Alev i tavsiye ederim.