bugün

Bir 35 lik rakıyı bir dikişde içmek.
bir şişe vodka içmek.
Eğer kan görmeye dayanamıyorsanız koşun hastaneye ya da kanlı bi yere.
Birkaç dakika orda kalın ve sonuç başarılı!
önce iki parmak bir bütün yapılır kafa aşağıya doğru inecek şekilde ve ağız biraz açılır. bütün yapılan parmaklar dilin hemen aşağısına yani küçük dilin olduğu bölgeye sokulur. iyi kusmalar.
yöntemi çoktur ama uygulamada zordur.. kafan çok iyidir miden acayip güzel bulanıyodur, gidersin tuvalete domalırsın bi saat kusamassın gidersin yatağına torbayla, sabah bi kalkarsın torba boş ama burnunda biber. *
parmak atamıyorsan kalemi dene.
benim gibi kolay kolay kusamayan bir tipseniz kesin formülü açıklıyorum. internette araştırdım, az önce uyguladım işe yarıyor. kesin kusmak üç basamakta gerçekleşiyor;

1. yarım çay bardağı limon sıkılır, içine iki tatlı kaşığı tuz konur ve hepsi içilir
2. içilebildiği kadar su içilir
3. tuvalate gidilir, çömelinip parmak bademciklere kadar sokulur

bu entry neticesinde Bulimia Nervosa hastalığına yakalanan biri olursa katiyen sorumluluk kabul etmemekteyim.
cep telefonunuzu açın, oradan mesajlara gelin, gelen kutusunu açın ve size yazılan mesajları bir daha bir daha okuyun.
inanın banyoya zor yetişirsiniz.

sakın ola ki silmeyin onları, ara da bir okumak mideyi ferahlatır.
kıca parmak atmayıda deneyebilirsin.
parmak atmak. eğer ki midemin kaldıramayacağı kadar alkol alışsam ve kusamıyorsam bir parmağa bakar o iş. tabi parmağı boğaza atıyoruz gençler.*
Balıkla birlikte bozulmuş yoğurt ye kesin kusarsın. Ha kusamazsan hastanede mideni yıkarlar. Ölür müsün? Ecel aga...
(bkz: 2 girls 1 cup) ı izlemek. kesin ve etkin bir çözüm.
herhangi bir sebepten ötürü midenizin allak bullak olup, içinizde ne varsa hepsini çıkarmaya dair yaptığınız denemelerdir. her zaman başarılı olunamayabilir. en son çocukken kustuğumu hatırlıyorum, parmak atmakda dahil ne denediysem olmadı bugüne kadar.