bugün

zayıf insanlar için söylenir.
tahta, beton gibi herhangi sert bir zemine oturduklarında yerle temas eden kısımlarının et değil kemik olduğu kişilerdir. yürüyüşlerine arkadan bakıldığında pantolonun üzerlerinde adeta dalgalandığı gözlemlenebilir. şaka olarak götlerine bir şaplak attığınız vakit çıkacak olan ses "şak" değil, "pıt" dır. kadınların erkeklerde popoya dikkat etmesi durumu bu kişilerin hayli zoruna gitmekte, " benim götüm küçük ama beynim büyük " savunmasını ortaya çıkarmaktadır. bunların kadın versiyonları da en az erkek versiyonları kadar iticidir. üzerlerine giydikleri hiç bir şey yakışmaz. çocuk reyonundan giyinenleri vardır kuru götlerin.
ayrıca (bkz: götsüz)
ostragot ve vizigotlarla alakası olmayan ırk.
kaba et denilen yumuşak iki lopa sahip olmayan, yalnizca ortadaki çizgiden oluşan göt türü.
sahibini üzen got biçimi şöyle ki ;

- ahmet hadi yarın için bir plan yapalım.
-olum ne gotune güveniyorsun da !!!
- höynkk
götü cılız olanlar için söylenen tanım.
(bkz: franz kafka)
Topuklardan enseye kadar dum düz ilerle. Kuru göttür o. Bir de bunların göbeklileri mevcut onun durumu daha vahim.
Bende bir adet mevcuttur.
ıslak götten yeğdir amk; yaşa oturmayacan.
Götsel fakirliğin isim hali.
Yaprak g.t olarak da bilinir.
yurdum kızlarının büyük bölümünün sahip olduğu.
Yağsız olduğundan kurudur.
(bkz: cansu dere)
(bkz: wilma elles)
Bu göt türüne sahip olanlar, ne giyse yakışmaz. Giydiği elbiseler üzenlerinde emanet gibi durur. Kıyafetlerinin göt kısımları ters giyilmis gibi, bolluk içlerinde görünür.
güncel Önemli Başlıklar