bugün

Mesajına telefondan girdiğim için cevap veremediğim yazardır. Kurtuluşu özlediğine göre muhtemelen komşum olan yazardır.
kendi reklamını yapan bir yazardır *
6 ay askerlik yapmayı adamlık olarak nitelendirerek; 18 ay askerlik yapmış olan kişileri avare ve işe yaramaz bir tayfa olarak niteleyebilecek kadar küstah ve verimsiz bir yazandır.

doktor, mühendis ve avukatlardan oluşan bir çevrenin çocuğu olduğu için vicdani ret kararı aldığından dem vurmuş. Türkiye demokratik bir cumhuriyet değil, monarşik bir imparatorluk adeta beyefendinin nazarında.
birilerinin kudurmasına sebebiyet veren yazar. sen boş ver o birilerini dostum! ben yanındayım...
mesajlarına bakma özürlü yazar. *
sekizinci nesil galatasaray'lı yazar.
Nickini fazlaca beğendiğim yazar. Anladığım kadarıyla genellikle aynı fikirdeyiz. Sözlüğe ne zaman geldiğini kestiremesemde; hoşgeldin.
not: adam hiperaktif beyler.
pkklı orospu çocuklarının nefret ettiği bir yazar.
dersim katliamında yüzlerce insanın öldürülmesini gayet olumlu ve doğru bir eylem olarak kabul eden bildiğimiz ulusalcıdır işte.

Tarih bilgisi lise tarih kitapları ve nutuk hatimleriyle sınırlı olan cahil aydınlar, kendilerini hala 1940lardaki gibi tek başlarına sayıyorlar. devir değişti be gençler. artık sadece ulusalcılar okula gitmiyor. sadece milli ve faşist tarih okunmuyor.

dersim'de insanlar türkleştirme politikalarına boyun eğmedikleri için öldürüldüler. faşizme karşı direndikleri için öldürüldüler. hemde saklandıkları mağaralarda kadın çocuk vuruldular. on tane adamı çocuklarının gözleri önünde sırayla öldürdüler. Siz hiç o çocuklardan biri oldunuz mu? *
kemalist, rakısever, galatasaraylı imiş bir de.candır.takipteyiz efenim..
yavuz bingöl dışında ki bir çok fikrine katıldığım, kemalist insan. meyve veren ağaç taşlanır sebebi taşlayanıda çok olur elbette.
hoşgelen yazar lakin trolleri fazla ciddiye alıyor.muhattap olma kardeş senelerdir değişmeyen bir düzen bu.gel biz keyfimize bakalım.
bildiğin pamuk şekeri. e o kadar entry girerken haliyle, eli de yanlış yazabiliyor. dikkat edilecek ise, başka yerleri yanlış yapmasın. bildiğin dinamit. tutmasam yakacak ortalığı...
pkk sempatizanı it soylarına habire giydiren bir yazar. o giydirmekten yoruldu, pkk sempatizanları domalmaktan yorulmadı.
bir türk gencinin olması gerektiği gibi biri.
bu yüzdendir ki dersim diye ağlayan civcivler nick altından eksik olmaz. eminim ki bu ağlakları takmıyordur.
(#13760291) entry'sini takdir ettiğim yazar.

hem inançları, hem de değerleri konsunda mantıklı ve samimi.

dinlerin gerçek olduğunu düşünmüyorum ve tamamen ortadan kalkmalarını isterdim ancak tüm inananlar kendi içinde bu yazar kadar tutarlı ve mantıklı olsalar o zaman "herkes inansa, dünya daha güzel bir yer olurdu" diye düşünürdüm büyük ihtimalle şu ankinin tam aksine.
bütün entrylerini beğenmesem hatta bazen tamamen zıt düşünsek de muhabbeti zevkli, sağlam adamdır. gerçekten kurtuluşu özlemektedir.
"hanımların mini etekle namaz kılabildikleri bir dünya hayal ediyorum." nevilerinden yazar.

tam olarak hangi tarafta olduğuna karar veremesekte, bana dostunu söyle kim olduğunu söyleyeyim ilkesinden hareketle kimler tarafından takdir edildiğini gördükten sonra şüphelerimizi giderdik ve safını öğrendik.

heyhat!
küfür yedi ise moderasyona şikayet etmesi gereken yazar.

hatırlatayım öyle bir hakkı var. ama ya yemediyse ne kadar da ayıp etmiş olur yaptığı iftira sonucu.

selametle.
Helal olsun yazarı.

Helal olsun!!!

tanım; sözlükteki değerli yazarlardan.
helal olsun bu adama dedirten yazar. Bazı kesimleri acayip sinir ediyor ki bu kadar seviyesiz saldırılara maruz kalıyor. Severim kendilerini.saglam yazar.
fikirleri güzel ve ne zaman yazısını görsem artıyı gözümü kırpmadan verdiğim yazar.
sağlam adam. tuttum kendisini.
kurtuluşu özleyen adam olmasının yanında,adam gibi adamdır.. kıymeti biline...
çok sağlam kafa bulan bir yazar. yahut...
güncel Önemli Başlıklar