bugün

https://www.google.com/am...-konuda-anlasti-47036-amp haverde görüldüğü üzere netflix üzerinden yayınlanacakmış. bakalım ortaya nasıl bir ürün çıkacak. merak ediyorum açıkçası.
bu varoş diziyi neden bünyesine kattılar ilginç. millete gına geldi eş cinsellikten biraz da maçoluktan dem vuralım dediler galiba.
efsane geri dönüyor.
fragmanını izledim. eski efsane vadiden sonra pusu çok yavan gelmişti izlememiştim. ancak şimdi birçok amatörlüğe çeki düzen vermişler gibi görünüyor. efektler daha canlı hikaye daha sağlam gibi. neyse bakıp göreceğiz.
Kurtlar vadisi izleyen kesim Netflix e ayda 15 lira vermez.
doğru başlık;
(bkz: kurtlar vadisi kaos)
şaka mısınız ya? diziden soğutmayın beni lütfen. netflix'in elinin değdiği her dizi bok oluyor.
polat'ın yeni yaveri muhtemelen zenci olur, abdülhey ve memati sevgili olup öpüşüp durur, tam adam öldüreceklerken arkadan lgbt bayrakları açılır; dünyaya dövüş değil sevgi hakim olur... klişe netflix senaryosuna alışığız ama kurtlar vadisini buna uydurmak sıkar.
Neden Netflix diyince herkesin aklına escinsellik yahut lgbt geliyor nekadar meraklisiniz ibnelige.izlemeyin kardeşim paralı platformu izlemeyin ozaman çok mu zor gerçekten.
Yapay zekanın bununla ilgili yarattığı resimlere çok gülmüştüm.