bugün

ursula le quen in yerdeniz üçlemesindeki isimci usta
iyi bir insan sanırım. değerli entry ler giriyor. okunası yazar.
BiRAZ KÜL, BiRAZ DUMAN. O BENiM iŞTE
KEREM MiSALi YANAN. O BENiM iŞTE
iNANMA GÖZLERiNE BEN BEN DEĞiLiM
BENi SEVDiĞiN ZAMAN O BENiM iŞTE
ismini bir yerlerden hatirladigim ama cikartamadigim kimse. herneyse, welkomen zie.
ismi gibi esrarengiz 3.nesil yazar..
girdiği entryler takibe değer potansiyel bilgi küpü...
adamın kralı mesai arkadaşım kadim dostum.
yüzü bana dönük entry girmekle meşgul bir adet bölüm şefi. **
iş seyahati nedeni ile bazen günlerce göremediğim her gittiği yerden bize hediyeler getiren sözlüğün vatanı bursa yı çok iyi bilmesine rağmen gazcılardan çıkmayan bir adet evliya çelebi.
firmamızda bölüm şefi olmasına rağmen şu an eli yüzü toz içinde bürosuna gelip yılbaşı pastasını yiyen ; firma deposunda sayımla meşgul olan maraba
azimle (#1111111) bekleyen yazar. *
son dönemin hit içkisi çaylaklık şarabını tadan yazar...
3 gün süren çaylaklık dönemi sonrası aramıza dönmüş diş ağrısı ile kıvranan yazar.
01.01.2007 tarihihinden mütevellit tam tamına 13 gün geçmesine rağmen halen ve halen depo sayımını bitirememiş bitirse de hesapları tutturamamış ; dün yalova ya gitme heyecenı elinde patlamış an itibari ile tostunu ve meyve suyunu yerken beni kankasını kırmızı başlıklı kız ını hiç düşünmeyen bir adet yurdum insanı. *
(bkz: kadınlar hakkında temel yanılgılar)
başlığına girdileri ile kadınlar hakkında master yaptığına inandığım amirim.
eğlenceli şeyler yazıyor...
(bkz: para kaynağı) *
an itibari ile sağ eli ile mouse kullanıp sözlüğü karıştırırken sol eli ile devamlı bir yerini kaşıyan ( şu an kafasını kaşıdı) vatanımın insanı. *
3 günde tüm marmara'yı yalamış yutmuş bölüm amirim. hoşgelmiş yine aramıza.
çok severek okuduğum yerdeniz büyücüsü serisinin içindeki en güzel büyücü ismini alan yazar, bi de iş hayatı yoğunmuş kendilerinin. * *
yoğun iş temposunda bile arkadaşlarını unutmayan ; çalıştığı sektörde tüm türkiye tarafından tanınan o olmas ise nerdeyse maaş alamayacağımız * fırsat buluncada sözlükte birşeyler karalayıp zekasını konuşturan bir adet hem iş hemde sözlük arkadaşım.

her ne kadar evlenince bizi biraz unutsa da normal karşılıyoruz.

bu arada o kadar maaşı nereye harcıyor o da muallak. evlenmeden önce devamlı yemek ismarlardı. onu da unuttu.
maaşını merak ettik hakikaten.
devamlı kırmızı başlıklı kız a ısmarlayacağına biraz da sözlük faydalansa dediğimiz 3. nesil yazar.

hakkında girilen 23 adet entry'nin 13 adetini kırmızı baslıklı kız girdiğine göre yemek ısmarlaması normal durum.
HAKKINDA YAZDIĞIM BU ENRTY'i GÖRÜNCE KALKIP BANA SU GETiRECEK HARARETE BiNMiŞ BU BÜNYEYi SUYA BOĞACAK YAZAR. *
1000. entrysini kutladığım yazar. dilerim sözlüğe katkıları devam eder.
su için teşekkürler ama musluk suyu tadı vardı sankim. *
edit :

--spoiler--
vallahi musluk suyu değil hazır su
--spoiler--
ulan dışarı çıkcaz dedin sabahtan beri telle konuşup beni bekletiyon mesai arkadaşlığına sığarmı.? *
yahu youtube'u devlet kapamış sen neden girmeye çalışırsın be adam.