bugün

dehşete sürükleyendir.

bunu nasıl uydurdukları cidden merak konusudur. hayır bi insan/bir topluluk böyle bi şeyi neden uydurur ve inananlar buna nasıl inanır. belirsizlik içinde belirsizliktir. adeta bir sazan.avidir.
bir nesli zehirleyen "müslüman korkutması".
lan 7-8 yaşında çocukları korkuttunuz, bilinçaltlarını berbat ettiniz.
(#4081253) bik bik ötenler kanıtları görünce sustular.
(bkz: şehir efsaneleri)
görsel
Saçmalığın dik alası. insanı dinden soğutmayın aq. Bir ara samanyolunda izlediğim bir realite tadında dizi aklıma geldi . Çok hareketli bir diziydi yatağında taş olanı mı ararsın yolda çarpilani mı.. Hey allahım ne gunlere kaldik..
--bismillah--

sakın evde denemeyin. ne yazık ki gerçek ve doğrudur bu hadise. sakın arkadaşlar! sakın... geçenlerde bizim arkadaş aklından geçirmiş de pipisi küçülmüş. bakın sakın diyorum. sakın lan! aklınızdan da geçirmeyin sakın.

--bismillah--
yeşil meşil kayarım dedirten sondur.
inci sözlükte adamlar kurana işeyip bir şey olmadığını görünce fake olduğuna inandığım kızdır.
inci sözlükte adamlar kurana işeyip bir şey olmadığını görünce fake olduğuna inandığım kızdır.
(bkz: kuran ı kerim i yırtan türk kızı/#11893160)
kuran ı yere atan kızın sonu henüz belli olmayan ama kuran dan hareketle pek de iyi olmayan bir sondur fakat bu son allah isterse dünyada isterse ahirette vuku bulur.

ama ben bu olayın bir müslümanın uydurması olduğunu duymuştum.bir heykel sergisinin üzerine yazılan bir hikaye..
çok da üstünde durmadım çünkü cezaların bu dünya ile sınırlı olmadığının farkındayım ona kalırsa ne suçlar var şu dünyada cezasız kalmaması gereken..
(bkz: allah u akbar)
(img:#32855)
http://img230.imageshack....9290/untitl1281913682.jpg
iman ulan diye bik bik öten bünyelerin, iman ederken kafalarını da kullanmalarının gerektiğin braam diye yüzlerine çarpan komedi. zamanında arkadaş videosunu izletmişti bu heykelceğin. tabi izletirken elektiriklerin kesilmesi hoş olmamıştı. ne varki hatırlaığım kadarıyla faremsi bir ablaya hiç korkmadan, çekinmeden kahraman ruhlu birileri çekim yapmış, arkadan da kuran eşliğinde tadından yinmez korku konsepti yaratılmıştı.

velhasıl, fare dediğiniz abla, taş gibi hatun çıktı. fantazilerinizi paylaşabilirsiniz heykelle, buyrunuz.

ulan alın size bu kızın evindeki pijama partisinden bir enstantane;

görsel

bir de burda yalanlama var;

http://www.yenisafak.com....iv/2005/eylul/26/g04.html
(bkz: photoshop güzelleri)
maaşallah taş gibi olmuş, numarası olan var mı? şekşinde bir tepkiyi gerektiren durum.
doğru yolu bulmuş kızdır.

(bkz: for the horde)
malesef alttan aldığım dersin finaline giderken gördüğüm mail. tansiyonum düşmüştü. inanırım ben çünkü. çok sonra serginin diğer parçalarını görünce oh be dedim.
kuran'ı havaya atan kızın sonundan farklı değildir. zira, yerçekimi olduğu için...
insanlarin ne kadar cahil olduklarini gosteren super otesi bir ornek.

ve malesef bu tur hurafelere inanan insanlarin sectikleri bizi yonetiyor !
birkaç sene evvel iran'da "günah işlediği için kafası kaplan kafasına dönüşen kadın"ı görebilmek için kitlelerin kum şehrine akınını hatırlatan olay.

"öyle birşey yok" mealindeki resmi açıklamanın ardından geri dönmüşlerdi tabi.
allah'ın nokta atış yaptığını zanneden saftiriklerin uydurmalarından sadece biri ve güncelidir.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)

(bkz: sallandırcan iki tanesini bak bi daha yapıo mu)
senelerdir maillerde dolaşan, sen göndermesen de sana yüzlerce kez dönüp dolaşıp tekrar gelen, birisinin uydurduğu * yapışkan bir haber...