bugün

kuran kursunda yapılan ilginç aktivite.
hoca pis burun vuruyor. abanma hoca teknik vur.

badelemenin bir tık öncesindeki aktivite olabilir.

sakıncalı.
ne var normal ne güzel çocuklara kuran kursunu sevdiriyor ara sıra kuran öğremek dışında aktivite yapmasa çocuklar bir süre sonra soğur öğrenme okuma isteği kalmaz.
Pas versene hocaaa.
farklı bir hocaymış. bizim küçükken caminin hocaının yanınde gülemezdik bile. hala anlamam onu. bildiğin yasaktı adamın yanında gülmek.
Din, futbol... Bunlar toplumlar için benzer "uyutucu" işlevlere sahip şeyler. O yüzden şaşırmıyorum. Biri yobazlığa diğeri holiganizme kadar gidiyor.
yemin ederim gözlerim doldu, ilim adamlarının asıldığı günlerden özgürce hem ilim tahsil edilip hem de eğlendiğimiz günlere geldik.

birisi 90larda bunlar olacak deseydi vallahi inanmazdık.

rabbim emeği geçen herkesi peygamberimizin bayrağı altında geçirsin sıratı müstakimden.
ibretlik bir hadise.

Geleceğin messileri yetişiyor, hem de iman gücüyle.
Burası kuran kursu değil beyin yıkama istasyonu.
Yoksa bu şekil giyim olmazdı.
muhtemelen tacizinde döndüğü yerdeki hocadır.
Çağdaş bir hoca. Çocuk eğitiminde hangi damardan şerbet verileceğini çözmüş. Akıllı adam, Helal olsun..
Lan tamam camilerde vakıflarda badeleme yapıyorlar da rahat da bırakın artık yani.

Badelemelik bir durum görünmüyor sonuçta.

Çocuklara tecavüz edilmesinden çok çok daha iyi bir aktivite olduğu açık.

bakın en azından eğleniyorlar ne güzel...

ah be... çocuk olmayı özledim.
bu tür görüntüleri görmeye devam edilmesi dileklerimizle.
ilginç, beden gelişimi için yararlı bir hizmet. Cidden hiç yadırgamadım. Yapılara kutsallık atfedilmez.
orrrospu çocuklarını kudurtmuş hocadır.
iyi bari sadece şut çekmiş...
rıdvan gibi bişi amq.
helal olsun hocaya. böyle olmalı işte medreseler. yalnız hoca topa gavura vurur gibi vuruyor ahaha.
ulan ne kadar şeref yoksunu var memlekette ne kadar beyinsiz gereksiz haysiyetsiz mahlukat... adamcağız ne güzel aktivite yapmış. dalga geçen pembe donlu iblislere dert olmuş.
Çocuklara kursu sevdirmeye yönelik yaptığını, bunda ne olacağını söyleyenler olmuş.

Çocuklara kursu sevdirsin, kuran-ı sevdirsin, bunu yapmaya çalışırken de oyunlardan, aktivitelerden yardım alsın. Kimse ona bir şey demez hatta destekler.

Fakat söz konusu olan caminin içi aq. Allahın evi orası bre amına koduğumun beyinsiz sığırları. Neyini savunuyorsunuz? Dışarıda yapsın şut çekmeyi de oyunu da. Dışarıda yapsınlar molada. Sonra da içeri girip derslere devam etsinler.

Allahım sen bizleri caminin içinde top oynayan hocayı savunacak kadar mal etme yarabbim.
ne var bunda?
ahlaka, vicdana ters bir şey yok.

eğleniyorlar işte.
bok atmayın.
benim hosuma gitti goruntuler ya.

cocuklarin parmaklarina cetvelle vurup kuran ogreten hocalari gormekten boyle seyler tuhaf geliyor galiba. ama bunlar hos seyler, cocuklar mutlu olmali.
gayet normal olandır, benim çocukluğumda kısa mesafe koşu yarışmaları, karate felan yapardık.

yalnız hocada pis vurmuş meşin topla olsa çocuk topla beraber duvara yapışırdı.
Hocaya brawo camilerden korkar olduk..

Gecen yaz oplum geldi baba camiye gidecem dedi. Otur oturduğun yere dedim.

Nasıl bir algı yapmışsalar artık..

Not inanç yok.
güzel görüntülere sebebiyet veren hocadır. eleştirecek bir şey göremiyorum.