bugün

türkiye'deki adalet sisteminden bir kez daha iğrenmemizi sağlayan gelişme.

mersin'de, kız kuran kursunda 11 yaşındaki kıza 2 defa tecavüz eden imam serbest bırakılmış.

avukat hanım karara hem isyan ediyor, hem de ağlıyor.
https://twitter.com/hamza...tatus/1307714519389687814

yazık sizin vicdanınıza.
yazık sizlerin insanlığına.

11 yaşındaki çocuğa tecavüz etmek...yazık...

diyecek söz bulamıyorum.

ama böyle anne ve babaların, çocuklarını bu sapıkların eline teslim edenlerin de allah belasını versin.

kuran kursu nedir ya? yıl olmuş 2020...kuran kursundan kim ne fayda görmüş şimdiye kadar?
bırak bir de küçücük çocuğu yatılı olarak gönderiyorlar bu sapık yuvalarına.

sizin dininiz, imanınız, kursunuz batsın...

bırakın şu çocukların yakasını.
kuran öğrenmek isterse gitsin 18 yaşına gelince kendi istiyorsa öğrensin.

edit: tecavüzcü imam tarafından badelenen piçin biri anında eksiledi. bu kadar mı seviyorsunuz badelenmeyi lan?
Yol yabdı namaz clio adalet gideyooo.
görsel
Böyle böyle dinden kopacak herkes işte amaç zaten bu.
Link varmı şu son uşaki olayımı.
Avukat hanımın söylediklerini izledim. Kendisine noktasına virgülüne kadar hak veriyorum. Annenin feryadını duydum tabi bedduasını da. Ahı yerde kalmasın inşallah. Bu namussuzluğa Sebep olanları ve göz yumanları da (arkasında hangi sebep adam kayırma cebir ve siyasi baskı olursa olsun adaleti tecelli ettirmedikleri için) allaha havale ediyoruz. Çünkü yapacak başka bir şeyimiz yok. Elbet bir gün hesabı görülür cezası kesilir. Allah büyüktür. Öte yanda elbetteki tuzu kuru olanlar düzeninin bozulmaması adına ses çıkartmazlar. Bunu türkiye şartlarında düşünmek ve yardım beklemek saflık olur..
Al sana Recep Tayyip Erdoğan ın Türkiyesi.
oha lan bu kaçıncı vaka? bu kadar olay solculardan çıksa din iptsl edilirdi.
bu pisliği bırakanlar 'sözde' inandıkları allahıda takmıyorlar.
türkiyede adalet sadece muhaliflere, akp haricinde parti tutanlara işlediği için gayet normal olan karardır.

tecavüzcüyü salan bir adalet sistemine sahibiz, ne yapılması gerekiyor acaba serbest kalmamak için, durun tahmin edeyim gazetecilik? bence de gazetecilik.
güncel Önemli Başlıklar