bugün

(bkz: kulağı kesik)
usta ötesi bir hacker. msn de konuşurken bana "windows ta denetim masası nasıl açılıyor" diye sorduğunu hatırlıyorum başka da bir şey hatırlamıyorum.

2 ay falan pc mi beraber kullandık. zor geri aldım rica minnet.
uzatmalı hayalet hacker. ya da başka bir şey.
(bkz: anladıysam arap olayım)
(#4163164)
buradaysan ebene slm dediğim sağır.
istanbul' un kasımpaşa ilçesine bağlı bir semt.
doğup büyüdüğüm beyoğlu ilçesine, kasımpaşa semtine bağlı bir mahalle. kulhaksızdan geldiği varsayılmakta.
Doğduğum büyüdüğüm ve yaşamımı da burada devam ettirdiğim kasımpaşa nın semti değil mahallesidir. Ama çok büyük bir mahalle yani yaklaşık 15 sokağı olan , 2 tane bim marketi olan , 2 tane camii si olan , bir tane büyük mezarlığı olan ki o mezarlıkta kurtlar vadisi çekim yapmıştı kurtlar vadisinin hamit i için , sonra efenim otobüs durağı olan , içinde 100den fazla market bakkalı olan , istanbulun en büyük mahallerinin en başında gelen bir mahalledir. Aslında kulaksızin semt , kulaksiza bağlı kasımpaşanın ilçe yapılması lazım.
tayyip erdoğan'ın sık sık ziyaret ettiği akrabalarının ikamet ettiği semt. ayrıca istanbul'un en büyük mezarlıklarından biri buradadır. aşağısı kasımpaşa, yukarısı okmeydanı'dır. 54k ile taksim'e, em1 ve em2 ile eminönü'ne direkt ulaşımı vardır. ayrıca şişhane-şişli minibüsleri de buradan geçer.
(bkz: soyad)
haliç kıyısında olduğunu bildiğim semt.
kasımpaşa ile okmeydanı arasında bulunan, halkının büyük kısmının çingene kökenli olduğu semt.