bugün

bilinmeyeni bilinmeyenle açıklamak da çok aklıselim bir davranış değil.

not: ateist değilim.
Allahın kuranı kerimi vahyetmesi size güzel bir delildir.
Efendi tüccarlık yapan cahil bir adamın Bu kadar güzel muazzam bilgiler içeren dünya ve yaşananlara bakarsak her dediğinin doğru olması cahil bilgisize birine göre imkansız birşey olması yeterlidir
Alemlerin rabbi olan Allahın insanın dünyada imtihan ettiğinin bir delilidir Allahım sana iman ettim kafirlerden yüzçevirdim
Onların öbür dünyada keske toprak olsaydımda Allahı reddetmeseydim dememek için AMENA BiLLAH
(bkz: çift yarık deneyi) parçacık gözlemlenirken farklı davranıyor gözlemlenmezken farklı davranıyor. Bunun üzerine derince bir düşünmek lazım

Edit= Sadece dincilerin saldırgan davrandığını sanıyordum fakat bazı ateistler de saldırgan yorumlamalar yapabiliyormuş. (bkz: yobaz her kesimde yobazdır)
böyle saçmalamları gördükçe katılıyorum. (bkz: imam hatipler kapatılsın) yoksa aslında ateist yetiştiren kurumlar oldukları için severim imam hatipleri.
hani düşman başına derler ya ; işte cehalet, cahillik öyle böyle bir şey....

koontom atoizmi cokortocok...

adamın daha kuatumun ne olduğu hakkında fikri yok, bunun üzerine bir de fikri var; bilgisi yokken yarattığı fikri ile de durmuyor bir de yorum yapıyor çomar..

şunların kökü kurumadan bu ülke feraha ermez.. benden demesi.
Deneylerle ortaya çıkan kanıtları vardır.
(bkz: allah vardır diyenlerin hiçbir kanıt gösterememesi/#34910861)
keşke biraz kuantum teorisi bilseydinde bu başlığı açmasaydın.

şimşeğin ne olduğunu bilmediğinizden tanrı dediniz tutmadı, güneşin ne olduğunu bilmediğinizden tanrı dediniz tutmadı, yıldızlara melek dediniz tutmadı. ulan halamı bilmediğiniz herşeye tanrı diyosunuz.

harbiden tarih tükürük ve onu yalayanlardan ibaret sanırım.
Kuantum fiziğiyle aynı anda hem yok hem de var olma ve iki boyutlu parçacıkların 3 boyutlu cisimleri oluşturması evrenin hologram olma durumunu ortaya koymuş olmasıyla birlikte öldükten sonra beyindeki düşünce ve anıları oluşturan parçacıkların var olmaya devam edebileceği gibi gerçeklikler sonucunda ilerleyen zamanlarda kuantum fiziği alanındaki bilimsel çalışmalarla ateizm görüşünün tamamen çürüyeceğini düşündüğüm olaydır.