bugün

Yurdum cehape zihniyetine tokat gibi çarpılmış bir söz. Bir ak partili olarak bu sözün lügata geçmesini istiyorum. Hamd olsun.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/makarna-13068/
en sonunda israil'in tüm müslümanlara yapacağıdır.

müslümanlar cahiliye devrinden çıkmadıkça sonumuz kaçınılmaz.
yazın siz yazın torunlarınız sizin fıkralarınızla büyüyecek tarihe geçeceksiniz saflıkta.
müthiş kapak.

laf oyunu ancak bu kadar anlamlı olabilir. tabiki ak parti dönemiinde oldu. genel müdür alma fakirin ahını dolaşırsın dilden dile hıh.
Ahhaha chpli olarak gerçekten helal olsun dediğim kapak .
Oha kelime Oyunu yapacak nöronları varmış.
"Biz size koyamazsınız demedik, düşünemezsiniz dedik." cümlesini aklıma getiren cümledir.
kahkaha attıran başlık.hahaa cidden seçim sonuçlarına cuk oturmuştur.ahaha hala gülüyorum.
chp zihniyeti klişeleriyle taşak geçenlerin ısrarla tutunduğu über yaratıcı söylem.
Bu başlık altında bile hala ak parti seçmenine hakaret eden insanlara söylenecek en güzel sözdür.. zira cahile laf anlatılmaz, sokulur..
hüloooğğğcan koydun ama kendine koydun sana koyun diyenlere değil. sana koyun diyenler zaten ülkenin eğitimli, iş güç sahibi kitleleri. onların derdi kendileri değil memleketleri.onları erzakla,kömürle,altınla satın alamazsın,100 lira karşılığında mitinge taşıyamazsın, günlük 30 lira yevmiye karşılığı sosyal medya ekibi çalışanı yapamazsın,hırsızlığa,yolsuzluğa ortak edemezsin haliyle onların fikri de,irfanı da,vicdanı da hür.peki ya senin ve senin gibilerin?
siz halkın talebine koyun bunlar deyip yıllarin halkın aptal cahil mantigiyla yaklasirsaniz halk da size böyle koyar.
Koyun dedik de bu ülkenin amına koyun demedik.*
"dikkat edinde zamanı gelince dönüp biz koymayalım. " diyilesi cümle.
hobaaa laf da koyacak zekaları varmış amanin de amanin dedirtir insana.Bu arada son girilen entrye sonuna kadar katılıyorum iki makarna bi torba kömüre ülkenin bir yerlerine koydunuz haberiniz yok.
Oooooooooooooooo ne laf be.
(bkz: soyun dediniz soyduk)
yavaş koy saçın başın dağılmasın. Yarın öbür gün sana da koyarsa ama ağlama olur mu?
Kabahat akp lilere koyun diyenlerde. Adamlara hem cahil diyorsunuz , onlarda yanlış anlıyor. Akp li değilim yanlış anlaşılmasın.
takım tutar gibi parti tutanların halini gözler önüne seren cümledir.

yoksa makarna kömür geçmez böyle bir ömür. *
eğer koyun dediğimizi anladığınız anlamda kullansaydık zaten biz sizden önce korduk, ayrıca ötede otlayın.
Rezerved haziran ayında degerlenir buralar. Komik lan hahaha
Sevmediğim ak troll lafı.

illâ edep illâ edep!
rte'nin başkanlık hayallerini suya düşüren o koyun dediğiniz kişiler haberiniz olsun. Türk halkı saf değildir.