bugün

gerçekten hepsi birer kahraman gözümde.

doktorlar ve tüm sağlık personeli hep varolsunlar, zevale uğramasın.
Tüm ülke olarak takdir etmemiz, minnet duymamız gereken insanlardır.

Camdan kafasını uzatmaya korkan adam sayısı ayyuka çıkmışken, bu insanlar nerdeyse 7/24 virüsün cirit attığı ortamlarda çalışarak, cansiperane ter döküyorlar.
Tüm sağlık çalışanlarına, temizlikçisinden, hekimine, hemşiresine, hastabakıcısına kadar her birine minnet borçluyuz.
Var olsunlar!
onlarda savaşta görev yapan askerler, her an ölüm riski altında görev yapan polisler, itfaiye erleri vs gibi görevlerini yapıyorlar.
Kolaylıklar diliyoruz.
Çok güzel bir başlık açılıp yazılmış.

Hemşire olarak saygı duyduğunu görmek minnettarlığınızı duymak bizi o kadar motive ve mutlu ediyor.

Her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu salgınla savaşıyoruz. Elimizden geldiğince bunu yapmaya devam edeceğiz. Yeter ki birinci ağızdan çıkanlara kulak verin. Tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla.
minnettarım. allah korusun onları da ama bunu demek yetmez. her türlü önlemi almak gerekir. onlar düşerse hepimiz düşeriz.

ayrıca prim, izin ve sair şekilde desteklenmeleri daha doğrusu ödüllendirilmeleri gerekir. sağ olsunlar.
buradan sizlere laf yetiştirdiğime bakmayın aktif olarak hasta bakmıyorum, müdürlükte görevli olduğum için, masa başındayım. hazırlıklarımız tam , süreç iyi yönetiliyor , panik yok.
not: hastanelerde aktif görev yapan tüm sağlık personeli arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum, esas kahraman onlardır.
evet içlerinde ukala olanlar olabilir, diğer mesleklerde yok mu? beyaz yakalı insanların içinde de ukala insanlar yok mu var. bir kaç kişiden genelleme yaparak tüm mesleğe yafta vurmayın. birçoğu günde 50 hasta bakıp günde 1 tane ameliyat yapıyor ve üzerine bir de serviste yatan hastalarıyla ilgileniyorlar, bu çalışma yükünde ister istemez insanlara çokta kibar davranmayabilirler. ayrıca bizim insanımızın profillerinden de hiç bahsetmiyorum, herkes benim işim önce olsun derdinde.
çok yakın bir tanıdığım doktor 60 yaşın üzerinde de olsa işinin başında. hemde istanbul'da karantina hastanelerinden birinde, tek bildiği işini yapmak ve hastalarını iyileştirmek. sadece doktorlar değil hemşireler hastalarla sürekli temas halinde bulunan, onların ihtiyaçlarını karşılayan, kan alan, tansiyon ölçen, pansuman yapan, ilaçlarını veren. hastabakıcılar, yeri geldiğinde insanların altını temizliyenler. bilmiyorum saymaya gerek var mı laboratuvarda çalışan, memur olarak çalışan vb. diğer çalışanları umarım değerleri bir kez daha anlaşılır.
Yazık gerçekten allah yardımcıları olsun umarım en kısa zamanda onlar için de bir düzenleme olur.
Hepsine teşekkürü bir borç biliyoruz.
kovid salgınında mesai yapan sağlık görevlileri candır. Lütfen onlara güleryüz gösterelim. Yaşadıkları riski, ihmal ettikleri ailelerini unutmayalım.
Kıymetini bilin bu insanlarin. Dovmeyin, hakaret etmeyin. Onlar hayat kurtariyor.
ne kadar teşekkür etsek az olan görevlilerdir.

burdan "sağlık görevlilerini darp eden, taciz eden, hakaret eden" vs o.ç.larına selam olsun.
bahsedilen sağlık görevlilerinden biriyim.

keşke ülkemizin iyi günlerinde de teşekkür edilebilse, darp edilip öldürülmesek, şiddet zanlılarını hakimlerimiz serbest bırakmasa.

keşke şimdi bizi öven bakanlığımız 20 yıldır hazır olup reddedilen sağlıkta şiddet yasasını çıkarsa.

bu ülkede iyilik cezasız kalmaz, corona iyiliği de kalmayacak buraya yazıyorum.
Kendilerine, Ailelerine bulaşma riskli ile gece gündüz çalışan tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar diliyorum, hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Biz sokağa çıkmaya korkarken, onlar hastanede, virüsün kol gezdiği yerde çalışmak zorundalar ve canlarını ortaya koyup çalışmaktalar.

Zamanında kendilerini tehdit edenler, kendilerine saldıranlar şimdi ellerine bakıyor. Hayat işte...
Hakları ödenmez. Var olsunlar.
Ve
Umarım
Bundan sonra onlara saldıran hanzolar olmaz.
(bkz: task force korona)

We love you lads. Keep it tigth.
keşke bu minnet duygusu olağandışı durumlarda değil de sürekli olsa.
Maaşları sonuna kadar haktır, dini söylemle helaldir.

Bu işler bitince en az 2 maaş ikramiye ve dönüşümlü olarak ekstra 15 gün daha yıllık izin verilmelidir.
Evde yatan öğretmenlerin maaşını hak eden kişilerdir.
haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. herkes tatil olsa da onlar çalışacak, insanlara umut olacak. canımızsınız!
Allah yardımcıları olsun. Zor geçirdiğimiz bu sürecin tam merkezindeler. işleri çok zor.
(bkz: kovid salgınında masaj yapan sağlık görevlileri) diye okudum. allah canınızı almasın.
Sadece önerilere uyulması kendileri için yeterli gelecek popülasyon.

"Evde kalın" derken bir bildikleri olan kişiler.
En kutsal meslek öğretmenlik demişlerdi.

Bir öğretmenlere, bir de sağlık çalışanlarına bakıyorum.

Hadi lan ne kutsalı diyorum.
Evde yatan öğretmenlerin maaşını hak ediyormuş tabi canım zaten o doktoru da uzaylılar yetiştirdi. Awk muhalif yobazı.
güncel Önemli Başlıklar